Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen hogy bírjátok,...

A munkahelyen hogy bírjátok, hogy heti 5 napban 8 órában össze vagytok zárva emberekkel ? Gyakorlatilag az a 2.otthon. De nem frusztráló ? Egy idő után még abból is eleged lenne, akivel egyébként jóba vagy.

Figyelt kérdés
Mire jó ez az összezártság ? Sajnos 1-2 idiótát kifogtam.

2021. jan. 12. 23:49
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Akinek konkrétan emberfóbiája van, az hogy tud egy ilyen közegben boldogulni ?
2021. jan. 12. 23:53
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ezt én minden munkahelyemen megtapasztalom 2-3 év után. Amúgy sem egészséges 20-30 évet lehúzni egy munkahelyen. Általában úgy vettem észre, az ennyire "karrierista" emberek mindig egy kicsit defektesek, félnek az új dolgoktól, a világtól. Az emberekben meg az a jó, hogy mindenhol van belőlük gyökér és rendes egyaránt. Olyan munkahely nincsen, ahol CSAK rendes emberek dolgoznak. Van egy kollégám, folyton azzal dobálódzik, hogy mennyi fogyatékos van nálunk... Aztán megnyugtatom, ha átmegy másik helyre, ott is lesz dögivel.
2021. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

De ez olyan rossz. Ha meg alkalmazott az illető, akkor állandóan csicskáztatják, kutyaként bánnak vele.


Én nem akarok senkinek sem a szolgája, alattvalója lenni.


Párszor megtapasztaltam, milyen az és semmibe vettek kb..

2021. jan. 13. 00:03
 4/27 A kérdező kommentje:
Vagyis nem mindenki, de a rossz egyének mély nyomot hagytak bennem sajnos..
2021. jan. 13. 00:04
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Hasonlóan vélekedem én is.

Nekem úgymond nincs bajom a munkatársaimmal csak belegondolok, hogy 8-ra járok dolgozni, hazaérek fél 5-re és aztán a párommal alig tudok lenni, már sötét van, már nem nagyon lehet sehova se menni, ügyet se lehet intézni. Rossz, hogy párom 6-ra megy így hamar alszunk és még kevesebb idő jut egymásra. Így nem tudunk együtt reggelizni, ebédelni is a munkatársaimmal ebédelek, még szerencse, hogy vacsorázni a párommal tudok. De ez lesz örömre igazából.:D gyerekeink lesznek még nehezebb lesz megosztani a figyelmet. Páromra is, rájuk is jusson abból a kevéske időből. Hazaérek megfürdök, eszünk, pakolok másnapra kaját a páromnak, főzök, mosogatok, kikészítem a másnapi ruhánkat és már jön is a következő nap.


Ez nem emberfóbia, hanem ez az igazság, a valóság, hogy ha az ember nem vállalkozó vagy nem otthonról dolgozik, vagy esetleg nincs gyesen:D akkor az életét ott tölti a munkahelyén és én ezért is gondolom, ha nem érzed magad jól ott a légkörben, akkor érdemes váltani, mert sajnos nagyon sokat számít kik a munkatársak, a kedved, az érzelmi állapotod, a munkához való attitűdöd nagyon befolyásolni tudja sajnos.


Egyetemen tanultam én már ott is volt, hogy besokaltam. Bejárós voltam és mindennap hatkor indultam. Minden félévem így nézett ki: hétfőn 6-ra értem haza, kedden fél 6-ra, szerdán este 9-re!! Csütörtökön 3-ra. Pénteken nem volt egyetem. Jobban örültem volna, ha a tárgyak jobban ellettek volna osztva és inkább lett volna pénteken is suli.


Nagyon rossz volt, hogy volt mikor szinte aludni jártam haza és még az álmomban is a csoporttàrsaim és a suli volt. Azt hittem sose lesz vége ennek a rémálomnak.

A legrosszabb az volt, hogy bejáróskémt méghozza voltak 2-3 óras szüneteim, amikor csak ültem magamnak. Vagy volt mikor a barátaimmal voltam. Természetesen szerettem a csoptársaim, voltak barátaim, de a jóból is megárt a sok és mindig a vizsgaidőszakot vártam, hogy végre ne a suliba kelljen lennem olyan sok órán át.

2021. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy a munkahely megnevezést ki kell érdemelni, utána vegyenek fel embereket dolgozni.
2021. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Itthon sajnos lenéznek, ez ilyen. Dolgoztam Németországban, még a takarítónőhöz is odament kellemes ünnepeket kivánni személyesen. Itthon 10 munkahelyből 1 ami normális. Én is most pont egy ilyen helyen dolgozom, ezért is maradtam itt, a fizetés lehetne jobb is, de Magyar viszonylatban nem rossz. Együtt tudok veled érezni, dolgoztam gyárban, építkezésen, konyhán, BKV-nál, őrbódéban, ahol a Németjuhászokat többre tartották, mint engem. Próbálj más munkahelyet találni, ahogy látom pályakezdő vagy, jönnek a pofonok szépen lassan. Én is így éltem meg, egy idő után elfogadod és belenyugszol. Furcsán hangzik de ez ilyen. Ha nagyon rosszul érzed magadat a jelenlegi helyeden, ne erőltesd mert csak belebetegszel, szintén tapasztalat. Nem minden a pénz. Én elég fiatalon elkezdtem dolgozni, 28 éves vagyok, de kb 40-nek érzem magamat. :D
2021. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

De ez valahol elég elkeserítő. Nem a munka része. Hanem hogy mi a francért kelljen 8 órán át a másik ember bamba képét nézni ?


Biztos lesz bunkó, meg pletykás idióta is köztük én meg ott játsszam nekik magam ? Na ne...

2021. jan. 13. 00:09
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. És a 7. Is én voltam, az lemaradt.
2021. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

És tuti lesz olyan, aki majd a magánéletemben vájkál, vagy személyeskedik, vagy goromba. Na nekem az ilyenhez semmi kedvem, az idegeim nem bírják ezt.


Tapasztalat mondatja ezt velem, volt egy pár ilyen melóhelyen..

2021. jan. 13. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!