Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munka, amit tudnék...

Van olyan munka, amit tudnék iskola mellett csinálni?

Figyelt kérdés
Még nincs semmilyen végzettségem, 18 éves vagyok. Van ötletetek, hogy hol tudnék munkát találni, hogy egy kis pénzhez tudjak jutni? (A gyorséttermeken kívül.) Személyes tapasztalatokat is szívesen meghallgatok.

2021. jan. 13. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hostess
2021. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb szerintem az irodai adminisztratív munka. Minimális office tudás kell hozzá és hihetetlenül jók a munkakörülmények, relatíve jó a fizetés is. Én is így kezdtem, eleinte recepciósként, aztán irodai asszisztensként és az egy dolog, hogy kényelmes, könnyű munka volt, mellé viszonylag sok üres időm maradt a munkaidőmben, ami alatt tanulhattam is. Így mindig vittem a kis jegyzeteimet magammal és mikor épp nem kaptam feladatot vagy nem jött vendég a portára, azokat olvasgattam. Gyakorlatilag a munkaidőm felében így azért fizettek, hogy ott ültem és tanultam 😊 Szóval ezt én csak ajánlani tudom. Ha esetleg olyasmit tanulsz, ami később szintén irodai munka lesz (hr, gazdasági, informatikai, stb), akkor meg az is lehet, hogy el tudsz az adott cégnél helyezkedni. Általában aki emberileg más munkakörben bevált az előnyt élvez, ha van meghirdetve egy másik pozi, mert akkor csak a szakmai részt kell letolni.


Tudom, ez most covid idején nem egyszerű, de én sosem vállaltam fizikai munkát diákként, max 1-2 hétre. Hiába fizet többet esetlegesen, a munka jellege miatt jobban igénybevesz és nem elég, hogy munka közben nincs másra kapacitásod, még utána is fáradtan érsz haza.

2021. jan. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Pedig gyorsétterem
2021. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megpróbálkozhatsz a dropshippinggel. Viszonylag egyszerű, nem kell hozzá szinte semmilyen alap tőke, viszont épp ezért egyre telítettebb a piac, szóval érdemes kitanulni alap szinten a marketinget mellé, hogy hogyan érheted el, hogy az általad árult termékeket válasszák az emberek másokéval szemben.
2021. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!