Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lazuljak el a munkahelyen?

Hogyan lazuljak el a munkahelyen?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és egy irodában dolgozom már lassan két éve. Összesen öten vagyunk itt, de legtöbbször csak ketten-hárman, mert a többiek más területen is szoktak dolgozni. A főnököm szerencsére emberi, ő is gyakran van bent, van hogy egész nap. Bármit szeretnék mindent megenged, ha dolgom van gond nélkül elmehetek szinte bármikor. A főnökkel és a többi kollégával is normális kapcsolatom van, soha nem volt még komoly nézeteltérésünk, nem bánt senki sehogy. A munkámat el tudom végezni szinte abban a tempóban és módon ahogy szeretném. Leginkább a végeredmény a lényeg. Ezért nem értem a problémámat igazából.

Amikor egyedül vagyok nincs semmi gond. De amint közeleg az idő, hogy jönni fognak (én vagyok bent elsőnek) vagy bent is vannak már, elkezdek befeszülni. Konkrétan annyira, hogy néha hasmenés érzésem van és van amikor mennem is kell... és már előre ezek görcsölök, hogy csak nehogy wc-re kelljen majd mennem. Nem értem miért van ez. Valakinek van ötlete vagy volt már hasonló helyzetben? Hogyan oldódjak fel?


2021. jan. 13. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Azt kellene kideríteni, mi a problémád.

Valamelyikkel van valami problémád, nem tudsz közösségben lenni, vagy hasonló, esetleg egy régebbi kínos eset jár a fejedben, csak nem veszed észre?

Vagy egyszerüen félsz attól, hogy ott kell WC-re menned és emiatt vagy ideges?

2021. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, főleg hogy semmi alapja a félelemnek.

Volt női kollégám is ideges volt mert gyakorlatra jött csak és szótlan volt meg fura volt neki az egész szitu közöttünk, ő mondjuk attól volt zavarban hogy nehogy bénázzon valamit, de te már 2 éve ott vagy és még mindig napi szinten olyanon pörögsz amin nem kéne. Beszélj a szüleiddel, vagy esetleg a kollégákkal barátkozz jobban. Lehet az irodai légkör az oka, hogy nem vagy otthon, nem tehetsz meg akármit. Én pl. otthon fél napokat pizsamában vagyok, senkit se érdekel.

2021. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet hogy tudat alatt a közösségi élet nehezedre esik.Mármint az hogy több emberrel össze vagy zárva egésznap egy irodában.Nincsen bajod velük,de ettől tudat alatt lehet hogy szívesebben dolgoznál egyedül egész nap.
2021. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!