Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakörök vannak...

Milyen munkakörök vannak amiben van ott alvás, terepi munka?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan munkahelyen elhelyezkedni majd ahol terepi munkalehetőség van nem csak irodai, hanem mindkettő vagy leginkább terepi, fizikai munka, ahol ügyfelekkel lehet tartani a kapcsolatot, emberek között kell lenni. Nem tudom milyen munkák vannak amik hasonlóak. Tudnátok nekem felsorolni párat? Mihez mit kell tanulni?

Szeretnék úgy tovább tanulni akkor majd.



#munkahely #munkakör #fizikai erőnlét #Terepi munka #Emberek, társaság, ügyfelek
2021. jan. 14. 07:17
 1/8 A kérdező kommentje:

Esetleg ahol kollégákkal el lehet lenni , ki lehet velük menni terepre

Eléggé társasági ember vagyok, és szeretnék a szabadban is dolgozni

2021. jan. 14. 07:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én qsztalos agyok, nyáron 2-3napos munkáknál simán ott is alszom a furgonban.
2021. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az építőipar pont ilyen.
2021. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
biztonsagi őr
2021. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állatgondozó.
2021. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Asztalosként nem is tudtam hogy ilyen is van :o

Viszont ha nem baj szerintem az építőipar mellett fogok dönteni, csak hát azon belül is van azért sok munkakör :D

Köszi mégegyszer

2021. jan. 15. 06:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Asztaloskent is van, hogy pl bevallalok melót Bp-, ami pénzben is jobb tud lenni mint itt a környéken, nos Bp-, nekem 4óra autó út... célszerűbb vinni a fél műhelyt és ottaludni a szerszámok között éjszaka ha az időjárás engedi :D

De Béccsel ugyan ez a helyzet, oda is melóztam már.

2021. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Segédemnek meg foglalnék én helyet panzióban, de ő inkább bevállalja az utasteret, en meg szunyálok hálózsákban a raktérben... egy pumpálós tábori zuhannyal meg tisztálkodunk valami eldigott erdős részen :)
2021. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!