Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az,ha jelentkezek...

Miért van az,ha jelentkezek egy álláshirdetésre,akkor nagyon soká értesítenek vissza,vagy egyáltalán nem is jeleznek vissza?

Figyelt kérdés
Kb, 2 éve fejeztem be a középiskolát,van szakmám,jelenleg lassan 1 éve hogy dolgozok egy cégnél,úgynézve,friss pályakezdő vagyok,de szeretnék váltani,de sose tudok,mert ha megtetszik valami állás,és nyilván a követelményeknek megfelelő vagyok,miért nem jeleznek vissza,illetve,van hogy nagyon soká jeleznek vissza?

2021. jan. 14. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Sok lehet a jelentkező és azért
2021. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert kivárják, hogy a jelenleg felvételizők közül alkalmas-e valaki és ha nem, akkor hívják a következő adag embert.
2021. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is irtak. Most pl jarvany miatt nem tudtak fogadni. Aztan megkerestek engem, hogy szukseguk van...
2021. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
A visszajelzés elhúzódására az a magyarázat lehet amit az első válaszadó is írt, sokan jelentkeznek 1-1 pozícióba emiatt elég hosszan elhúzódhat a kiválasztás. Csak gondolj bele egy-egy posztra gyakran több százan, de akár több ezren is jelentkezhetnek. Az értesítés elmaradása pedig amiatt lehet mert nem téged választottak és sok helyen nem értesítik az elutasított pályázókat.
2021. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert gyökerek! Törvényi úton kötelezném a munkáltatókat arra, hogy minden állásra jelentkezőnek válaszoljanak és amennyiben nem aktuális már egy állásajánlat, pucolják el mindenhonnan az összes szarukat!
2021. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!