Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Futár munka menüs voltam...

Futár munka menüs voltam várhatom hogy visszahívjanak vagy hagyjam? többi lent

Figyelt kérdés
Voltam Menüs futárként tegnap 10 kor indultunk délután 1 ig tartott 11 címet kivittem tudom kevés én is így voltam első nap, csak jeges volt az út és mindenki csúszott meg nem lehetett menni mindenki felvette a '' taunló'' szerepet kb 20-30lehetett átlagba menni néhol 50-60 vidéki városban lakom mikor leszálítottam a címeket meg rossz címet adtak meg nem voltak otthol stb vissza kellet menni meg szülésetre nem akartak be engedni, korona miatt akinek vittem nem vette fel és muszáj volt bejutnom oda adni hogy kifizesse, szóval ennyi cím ennyi idő alatt tudom hogy kevés de első munkanap illetve jeges út csúszott mint a disznó, másik futár aki régebbóta ott van már a 2. kört vitte én kb 25 kaját vittem ki egy címre vittem 3-4 kaját is volt olyan, mondtam disszpécsernek hogy lassuvoltam? mondta kicsit másik kollega aki régebb óta ott van már a második adagot vitte ki,szarul éreztem magam azóta nem hívtak hétvégén nincs menü így futár se kell hétvégére én élveztem számíthatok arra hogy visszahívnak?

#Debrecen #futár #menü #saját kocsi #szállításás #Étel kaja
2021. jan. 16. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Na sikerült kipihenned magad? :D


Egyébként ha normális a cég akkor visszahívnak tekintettel, hogy valóban kezdő voltál és az útviszonyok is kihívás elé állítottak.

2021. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kezdő voltam mint menüs más helyen dolgozta mmár mint futár csak a 16 óra futárkodást nem bírtam sehogysem remélem visszahívnak köszi a választ
2021. jan. 16. 21:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem hivtak🤣
2021. jan. 17. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Te érted a sját irományodat amúgy? Egy nagy zagyvaság az egész. Tanulj már meg magyarul...
2021. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én értem nyugi
2021. jan. 22. 13:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!