Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 perccel hamarabb csekkoltam...

1 perccel hamarabb csekkoltam ki a munkahelyről, 9 órás munkavégzés után , a WC előtt már vártak, kövi héten kapni fogok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egész napi munkámat is jobban sikerült másnak teljesíteni. Az egész ki lett javítva. Mikor elkezdtem, akkor nem voltak kikötéseik. Én azt mondom, hogy akinek ennyi türelme van egy munkához, az hímezzen népművészeti ruhákat. Jól beszélek? 45/F
2021. jan. 16. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem írtad a lényeget. Mit csináltak veled a vécében?
2021. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Jól ám, csak bolond vagy
2021. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Jól beszélsz!!!
2021. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit mondasz. Ha dobni akarnak repülsz, ha nem, akkor kapsz egy ejnyebejnyét. Mindegy mit mondasz, javítani nem tudsz a helyzeteden, rontani igen. Így gondold meg.
2021. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
A néped szomjazza bölcs szavaid vezírem
2021. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Egyik "nagy" üzlethálózat,szárazárú osztályon dolgoztam.

Kb,kéthetente jött "le" személyesen valamelyik asszisztens,és közölte a kártyaadatok alapján mért munkaidőket.

Egyszer ejnyebejnye amit kaptam (+10 perc/2 hét-ebédszünet),azután pedig azt kérte hogy többet menjek szünetre mert "összegyűlt"...

Ez egy ilyen marhaság...

2021. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!