Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Stresszes betanított fizikai munka jó fizetésért (nettó 300e), vagy lazább fizikai munka átlagos (180e) fizetésért?

Figyelt kérdés
Jól fizető helyre járnátok ahol viszonylag sok a leb@*#ás és stressz is van bőven ahova gyomorideggel járnak , vagy inkább kevesebb pénzért de olyan helyre ahol esetleg jól is érzi magát az ember?

2021. jan. 19. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ. Ha gyorsan pènzt akarok osszeszedni, kiszámolom hány honap szor x összeg kell es addig összeszoritott foggal kibirnàm.


De ba nincs tőkére szüksègem valamire akkor a másik helyen lennèk addig míg nem találok jobbat.

2021. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

180ból még nem lesz családi ház. De ha neked elég a megélhetéshez, akkor válaszd azt. De ha el akarod kezdeni az életed, akkor a stresszes. Majd max szerzel egy kis élettapasztalatot, felszívod magad, aztán megtanulod, hogy ne nőjenek a fejedre emberek ;)

Pár évig nyomod, aztán váltasz.

2021. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy időre elvállalnám azt, ami jobban fizet, hogy összeszedjem magam anyagilag. Közben keresnék mást.
2021. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolóval értek egyet.

Én is elég nehezen viseltem egy ideig a sok beszólogatást, aztán megedződtem, kiálltam magamért, már nem vagyok ideges... sőt elég lazán lerendezem őket. Persze nem mindenki ilyen, szóval az is lehet jobban jársz ha váltasz. De parasztok mindenhol vannak.

2021. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a lazábbat választanám, mert idegileg nem vagyok a topon. Belebetegszek a nagy stresszbe. Egyébként 3száztól se leszel olyan gazdag hogy megérné tönkremenni.
2021. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább utóbbi. A pénz nem fog boldogítani, ha egészségileg le leszel amortizálódva.
2021. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Az elsőt, mert 180-ból max nagy szűkösen lehet megélni, vagyis inkább túlélni, én meg biztos nem nyomorognék csak ázért, mert a másik munka kényelmesebb. Max ha besokallok azon a helyen, keresek másikat.
2021. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!