Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy végre befejez...

Mit tegyek, hogy végre befejezze a zaklatást?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem tapasztaltam még hasonlót, sem iskolában, sem más közösségben.

Egy viszonylag kis cégnél dolgozom már több mint 7 éve. Az utóbbi kb 2-3 hónapban azt vettem észre, hogy a főnököm folyamatosan olyan mondatokkal bombáz amikor ketten vagyunk, amik elég egyértelműek, hogy mit is szeretne. A külsőmre megjegyzéseket tesz, bókol stb...Többször elmagyaráztam neki, hogy ez egy munkahely, és ne hozzon engem ilyen szituációba,mert iszonyatosan kínos. Igazából nem nekem, hanem neki, nekem borzasztó kellemetlen, nyomasztó és amikor erre gondolok gyomorgörcsöm van, hogy egy újabb munkanapra kell bemenni. Elkerülök vele minden kommunikációt, amit csak lehetséges.

Egyébként az éven fogok férjhez menni, és egyre jobban közeledik a dátum. Muszáj pár hónapot lehúzni, mert az esküvő után családot szeretnék a leendő férjemmel.

Nem merek beszélni erről még neki sem, mert tudom, hogy telibeverné, ha megtudná.

Mit lehet ez ellen tenni?

Borzasztóan el vagyok keveredve, hogy ilyen emberek vannak.

Dolgozni szeretnék még egy pár hónapot normálisan, nem szorongva.



2021. jan. 19. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Tudatositsd benne, hogy szereted a párodat, neked flört sem fér ebbe bele. Bátran. A szemébe. Kedvesen.
2021. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Válts munkahelyet azonnal !
2021. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Mond neki, h mindennel együtt cuzámen 50 rongy. Megkapod, aztán kilépsz. És akkor a leánybúcsú is letudva.
2021. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem eltulzod, tul erzekeny vagy, feleslegesen jatszod a martirt. Nem kene vele foglalkozni, megkoszonod az erdeklodest es megkered hogy hagyjon beken a fenebe. Amugy meg lehetnel annyira empatikus, hogy aterzed, milyen lehet az, hogy folyamatosan ingerelsz embereket szexualisan. Ezenkivul szamolj le azzal az atituddel, hogy te egy erinthetetlen kiralylany vagy, akire mar ra nezni is szentsegtores. Es a szolok apukamnak hogy verje meg a pistit, ez meg kulonosen nevetseges. Szoval viselkedjel ugy mint egy felnott ember, aki onnaloan megoldja a problemait.
2021. jan. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusooom! Valaki azt írta, hogy a kérdező túlérzékeny és eltúlozza.

Hát akkor kívánom neked azt, hogy egy szeretteddel csinálják ugyanezt bakker. -.-

2021. jan. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Menj egy hétig büdös lábbal dolgozni :D
2021. jan. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Számomra megdöbbentő, hogy valaki szerint ez normális. :/


Nem vagyok túlérzékeny, beteg ember aki így viselkedik a munkatársával.

2021. jan. 20. 07:34
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: válaszom "vicc," valahol,te látsz más megoldást,minthogy elmenj máshova dolgozni?

De addig is lehet hogy nem kéne annyira csinosan,nőiesen öltöznöd,jobban vigyáznod kéne a testeddel mit közvetítesz.

2021. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az az egy tart vissza a munkahelyváltástól, hogy friss házasként, 30 évesen nem fognak felvenni egy másik helyre, pár hónapot kellene még kihúzni.

Alapból nem akarok már sokat dolgozni.


Nem adok neki okot rá, hogy így viselkedjen. Tartom a távolságot, és nem öltközködöm kihívóan.


De most fog eljönni az az állapot, hogy komolyabban fogok fellépni.

Ultra gáz amit művel, és felháborító.

2021. jan. 20. 08:20
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Terhes vagy?

Amúgy friss házas harmincasként,miért ne mehetnél más helyre?

Mi az,hogy pár hónapot tervezel dolgozni?

Ha terhes vagy,lehet megtudta valahogyan,és el akarja érni így,hogy magadtól elmenj.

2021. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!