Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjam meg a főnöknek,...

Hogyan mondjam meg a főnöknek, hogy nem erről a pozícióról volt szó?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy munkahelyen dolgozni mint sofőr. Néha néha vezetgetek, de mostanában már csak rakodó segéd vagyok szinte és nem erről volt szó elsősorban. Hogyan mondjam el neki, hogy ne legyek bunkó de tudjon a főnök róla hogy én a sofőri munkát akarom?

2 hónapja vagyok itt egyébként.


2021. jan. 21. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bunkónak lenned. Megmondod, hogy másra számítottál, és másnap nem mész. Próbaidős vagy, gondolom.
2021. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Főni, mikor lenne öt perce? Mert szeretnék kérdezni valamit.

Arról lenne szó, hogy én sofőri munkára számítottam itt, ezzel szemben az elmúlt hónapban kétszer ültem járműben. Ez most ilyen különleges helyzet, vagy így marad? És ha különleges, akkor mikor lesz változás?

2021. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok, ha azt mondom, hogy nem megyek nem hozom lázba mert van még rajtam kívül 2 próba idős.
2021. jan. 21. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, amúgy én tényleg el tudom képzelni, hogy most kevesebb a fuvar, aztán ezért van így.
2021. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi van a szerződésben?
2021. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nincs szerződésem. Napi bejelentéssel vagyok mint rakodó azon a papiron. De elméletben sofőrként vettek fel Hogy majd pakolni is kell. De nem az, hogy csak rakodni.
2021. jan. 21. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Akkor az tök jó, mert még felmondási idő sincs :D


Tehát ha nem tetszik a főnöködnek, hogy nem csak pakolni akarsz, akkor bármelyik pillanatban ott hagyhatod őket.


Bármondjuk ez elég fura, hogy be se jelentenek rendesen, mert ugye te is tudod, hogy napi bejelentéssel max 3 hónapot dolgozhatsz egy évben legálisan?


Szóval én helyedben azért ezt is szóvá tenném. Már ezekből egyébként szerintem leró az, hogy nem egyenes a főnök. Olyan típusú lehet, hogy kihasználja azokat, akik nem mernek szólni. Szerintem jobban járnál, ha keresnél másik munkahelyet de Te tudod.

2021. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

90 napot dolgozhat egy évben, és egy hónapban így 15 napra lehet bejelentve, ha egyáltalán be van ténylegesen jelentve... ha 2 hónapja folyamatosan, tehát hétfőtől péntekig minden héten menned kellett, az azt jelenti, hogy nem vagy bejelentve, majdnem biztos vagyok benne, hogy még talán 1 napra sem :/

A helyedben én nézelődnék állás után... ha amúgy rakodó van a papíron, akkor a szó semmit sem jelent sajnos....

2021. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!