Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudjuk alkalmazni,...

Miért nem tudjuk alkalmazni, amit nekünk tanìtottak?

Figyelt kérdés
Mikor eladói tanfolyamra jàrtam 15 évvel ezelőtt, akkor azt tanìtották, hogy az eladóknak mindig vidámnak kell lenni, az otthoni dolgokat otthon kell hagyni. A munkahelyemre mindenki behozza a magànéletét, akár főnök, akár dolgozó. Tevèkenykedsz a munkahelyen, pár perc múlva telik le a munkaidő, a kollégáid hìvnak, hogy zárjuk le a műszakot, hagyd rá,erre a főnök megjelenik, aztán fölènyesen közli, hogy akinek nincs munkàja, annak szìvesen ad. Arra a pàr percre szànta. Napközben is, tiltja a kommunikációt munkaügyben is. Én màr láttam, aki telefonon veszekedett a fèrjèvel, a bìrság miatt keserűk voltak az órái valakinek, a baba sìràsa miatt kevesett tudott aludni stb. Az èn èletemben is voltak, lesznek rossz időszakok, de senkivel sem voktak emiatt ellenséges, emellett nem vetìtettem ki a munkahelyemre. Hogyan lehet azt kivitelezni, hogy ha valakinek vannak gondjai, akkor azok munkàn kìvül maradjanak? 37/N
2021. jan. 27. 23:04
 1/5 A kérdező kommentje:
*voltam
2021. jan. 27. 23:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Emberszeretettel... mert ha valaki erre nem képes, az nem lehet jó eladó!
2021. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Sehogy. Emberek vagyunk nem robotok.


Ha meghal egy ismerősöm nem leszek tiszta happy-happy a munkahelyen. Pont lefogom sz.rni hogy masnak akkor mi a baja, vagy mit akar, vagy eppen ott hisztizik amiért ez a polo csak kekben van, nem pirosban.

Bar persze ilyenkor a jofej fonok azt mondja hogy figyelj.. Menj haza es pihenj egyet. Mert ugyebár ez is a munkakorehez tartozna, hiszen O felel a beosztottakert, azoknak minden bajaert, de a mostani fonokok inkabb robotnak nezik főként az eladokat.

Szóval szomoru helyzet. Sok mindent tanitanak, de ugy őszintén, ha veled valami tortenne, vagy a gyerekeddel, vagy barmi.. Te ott mosolyognal az emberekre?


Amugy meglep hogy 33 evesen ilyet megkell kérdezed. Egyebkent erre szokta a tanarom azt mondani hogy "az elet kozbe szol".

2021. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondták az emberek, hogy a munkahelyen majd kitombolhatja magát, aztán minden oké lesz. Mások is ezt csináljak .Sztem nem erről szól egy munkahely.
2021. jan. 27. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta hogy errol szol.

De amugy ilyet altalaban azok(nak) mondanak akik fizikai munkat vegeznek es kvazi fizikailag "kitomboljak" magukat, mondjuk egy asztalos kalapacsol, vagy egy csoszerelo szetveri a csoveket.. Szoval erted olyan aktivitas ami lenyugtat.


En meg nem lattam olyat hogy egy ugyved/orvos/takarito/elado elkezd uvoltozni az elotte allo emberrel.

2021. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!