Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tul keso? Sehova sem vesznek...

Tul keso? Sehova sem vesznek fel dolgozni!

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nehez gyerekkorom volt. Amiket ateltem, csodalom, hogy a kozepiskolat is sikerult befejeznem. Elkezdtem dolgozni, de nem voltam bejelentve. Igy eltelt par ev. Semmi elorehaladas, semmi felretett penz. 25 evesen elhataroztam, hogy beirom az egyetemet, amit el is vegeztem. Gondoltam jobb keson mint soha, diplomaval talan sikerul elorebb jutni. Nem egy mernoki programozo szak, de nem is egy bufe szak..Alap es mesterkepzes. Na itt jon a gond.

Mar tobb mint ket eve vegeztem, de sehova nem vesznek fel dolgozni! Mar annyi helyen voltam interjun es szinte mindig az utolso korben szelektalnak ki. 4 nyelven beszelek, adok a megjelenesre, talpraesett es nyugodt termeszetu vagyok, de ezekkel semmire sem megyek. Van nemi munkatapasztalatom, tehat nem egy ures oneletrajzot nyujtok be, de mit sem er az egesz. Az is megfordult a fejemben, hogy biztos azert nem vesznek fel, mert a 30-as evek elejen jarok es azt gondoljak, hogy fel ev utan lelepek szulni..

Ugy erzem hiaba volt minden. Hiaba igyekeztem, hiaba jartam egyetemre. Barcsak visszakaphatnam azokat az eveket, ha mas nem, legalabb kulfoldon dolgoztam volna valamit es anyagilag elorebb lennek. Igy most van ket diplomam, amik itt porosodnak, mert sehogy sem tudom oket hasznositani. Teljesen el vagyok keseredve, mert szeretnek a diplomammal dolgozni, de nem megy. A volt evfolyamtarsaimnak sikerult, igy erosen gyanitom, hogy aki betolti a 30-at, mar nem lehet befuto. Azert nem vagyok a nyugdijas kor kuszoben sem, igy nem is ertem. Kapcsolataim nagyon nincsenek, igy egyedul kell boldogulnom..


2021. jan. 28. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Nem csak diplomás meló van, add lentebb az igényeidet és menjél el kevesebb fizuért valahova.


Mert így hogy tartod el magad?

2021. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan most dolgozom, de nem a szakmamban. Olyan munkat vegzek, ahova oneletrajzot sem kertek. A kerdes pont arrol szol, hogy mi lesz igy a diplomammal..
2021. jan. 28. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
4 nyelven beszélsz, menj ki külföldre, szerintem ott lesz sikered. Már ha van erre lehetőséged.
2021. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom #3-hoz. 4 nyelv elég erős, keress külföldi állásokat is, tegyél annyit félre, hogy megtudd oldani az első hónapot.
2021. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Tudod, te hány ember dolgozik a szakmájában?

2021. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külföld jó opció.
2021. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!