Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehetne tenni a munkahelye...

Mit lehetne tenni a munkahelyemen dolgozó, folyamatosan nyögő, nyöszörgő és sóhajtozó nénik ellen?

Figyelt kérdés
8-an vagyunk egy irodában, és sajnos kettő-három néni (akikkel együtt dolgozom) nagyon sokat jajgat, panaszkodik és sóhajtozik egész nap. Az utóbbi időben már a harmadik néni is (aki a csoportunkat vezeti) elkezdte a nyöszörgést és a jajgatást, régebben ő sem csinálta. Még engem is próbálnak sokszor belevinni a panaszkodásba, és néha én is panaszkodok nekik valamit, hogy örüljenek, és ne tartsanak hallgatagnak. Olyan hangosan sóhajtoznak, vagy mondják a panaszkodást, hogy sokszor fel kell állnom, és távolabb kell mennem tőlük ahhoz, hogy halljam a hívó félt, amikor telefonálok. Ráadásul egész nap csak esznek, sokszor otthonról hoznak ételt, és emiatt mindig émelyítő ételszag van, és még az ablakokat sem szeretik, ha nyitva vannak, mert sokszor fáznak. Szóval büdös és meleg van bent, csak az ebédszünetben engedik kinyitni az ablakot max. 10 perce. Most napi váltásban dolgozunk vírus miatt, 4-en home officeban, 4-en pedig az irodában, és sajnos én pont velük vagyok dolgozom egy részlegen, így mindig velük vagyok. Szinte minden percben legalább egyszer sóhajtoznak, valamikor közösen, de valamikor csak magukban nyöszörgélnek. Egyébként kedvesek ezek a nénik, csak sokszor kellemetlenségeket okoznak. Mi lenne a megoldás, hogyan lehetne sértődés nélkül ezeknek az asszonyoknak a tudtára adni, hogy változtassanak ezen?

2021. jan. 28. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
vótmá
2021. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
XD
2021. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Hú, de nem dolgoznék ott. :D
2021. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj zajszűrős headsettel és akkor se vedd le ha épp nem telefonálsz
2021. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

"Nénik"...mi ez, öregek otthona?:-)Vagy kiskorú vagy, hogy nénizel?:-)

Örülj, hogy csak ennyi problémád van velük, hogy sóhajtoznak, nyöszörögnek, meg esznek. Máshol sokkal rosszabb körülmények vannak, piszkálódó, főnöknek mószerolós, pletykás kollégákkal.

2021. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondj fel, én szívesen jelentkezem a helyedre.

Bárcsak ennyi problémám lenne a munkatársaimmal..

2021. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyöszörögjél te is, legalább ezt úgy veszik majd, hogy te is csatlakoztál hozzájuk. És nem kell beszélgetned, elég fél percenként nyögni egyet.
2021. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es :-D :-D
2023. febr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!