Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnátok a főnökről,...

Mit gondolnátok a főnökről, aki nem mos kezet wc-zés után?

Figyelt kérdés

A legsz_rabb helyen van az irodám, a férfi mosdóval szomszédos. Konkrétan hallom mikor húzzák le a wc-t, mikor eresztik meg a csapot, ajtócsukódást, stb. Hallottam, hogy valaki bement a férfi mosdóba, de csukva volt az ajtó, nem láttam. Hallottam, a lépteit, hogy hátramegy a piszoárokhoz, akkor csönd, gondolom akkor pisilt, aztán megint hallom a lépteit visszafele. Ezután szokott hönni a kézmosás. Vártam volna a csap megeresztésének a hangját, de ehelyett rögtön nyílt az ajtó és csak kisétált az illető. Magyarul nem mosott kezet. Hallottam, hogy bemegy a többi irodához vezető ajtón, és ha nyitva van a főnököm ablaka, szoktam hallani ha beszélget. Tehát amint bement az illető az ajtón, hallottam hogy az irodájában beszélni kezdenek, tehát odament az illető. Na most két lehetőség van, mivel férfi hangokat hallottam, valaki volt bent az irodájában, akihez visszament. Mikor vittem be a papírokat, láttam hogy ki volt bent nála, de ő nem használhatta a wc-t, mert ő neki másik egységben van a helye, ők azt használják. A női irodisták ki vannak zárva értelemszerüen, tehát kizárásos alapon, a főnök lehetett az, aki kézmosás nélkül kiment a wc-ből. Akik még ezt a fenti wc-t használják, az a főnök fia, de ő nem volt bent az irodában, ha lefele ment volna, azt hallottam volna, tehát ő nem járt erre. Ezen kívül még a vendégek szokták ezt a wc-t használni, de aznap nem voltak vendégek.

Ti mit gondolnátok arról a főnökről, hogy tudjátok nem mos kezet? Szívesen fognátok kezet vele utána? Változtatna ez bármin is?


2021. febr. 1. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Fúj, kézfogás után rohannék kezet mosni.


Őszintén szólva, nem tudnám neki szemtől szembe elmondani. Alapból ciki, ha egy felnőttet kéne "nevelni", pláne ha felettesem.


Esetleg úgy próbálnék utalni rá, hogy ha hallótávon belül van, akkor egy fiktív Marikát (olyan nevet használj, aki nincs nálatok) ócsárolnék, hogy felnőtt ember létére nem képes kezet mosni, és hogy az mennyire undorító.

2021. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Kb. egy éve nincs is kézfogás.....


A covid miatt.


Amúgy meg nem kötelező...

2021. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nálunk van kézfogás, ha pl valami elismerést, dicséretet kapott az illető. Meg a nőnapi virágosztásnál is van pusziszkodás, meg karácsonykor is volt...
2021. febr. 1. 10:34
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Majd idén nem lesz!


Tavaly _még_ nem volt, idén _már_ nem lesz...

2021. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is két évet ültem a női mosdó mellett, azon túl hogy pontosan tudtam ki mikor kakil, többször szembesültem én is a kézmosás hiányával. Undorító.
2021. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor a kezét nyújtja, zöld alma illatú nedves kendőt rakok a sajátom tenyeremre, hogy kapcsoljon a drága. 😜
2021. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A főnököd vagyok, sietnem kellett a munkával, így nem volt időm kezet mosni, mert te a feladatok elvégzése helyett a wc forgalmát figyeled és azt, hogy ki mikor mos kezet, ráadásul munkaidőben gyakorizol is.
2021. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Jogos.. :DD
2021. febr. 1. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az én főnöknőm se mos kezet pipiles után,lehúzza a wc,-t és jön ki. Ami meg a legjobb volt hogy mentem be az irodahelyiségbe és már tettem fel a kérdést ő épp a klotyón ült és kinyitotta az ajtót és a wc-n ülve beszélt hozzám...ez már kétszer előfordult
2021. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!