Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális hogy azért akarok...

Normális hogy azért akarok felmondani egy munkahelyen mert túl sok korombeli csinos nő dolgozik ott? 26F

Figyelt kérdés
Mindig sikertelen voltam párkeresés terén (elég ronda vagyok, stb), emiatt nagyon frusztrál hogy minden nap olyan korombeli nőkkel vagyok körülvéve akikről tudom hogy semmibe vesznek mint férfit és soha nem lenne náluk esélyem sem. Nem akarom hogy teljesen rámenjen erre a mentális egészségem, már igy is elég önbizalomhiányos és depressziós vagyok. Sajnos előzetesen nem tudtam ezt hogy ennyi fiatal nővel fogok együtt dolgozni meg hogy ennyire fog engem zavarni (nem régen kezdtem ezen a helyen, amúgy a munka sem tetszik és a fizetés is elég gyenge)
2021. febr. 2. 21:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezt csak te gondolod bele a dolgokba. Lehet hogy valamelyiknek tetszel. Nézz már körül, h milyen fazonoknak van nője...
2021. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nyilván ezt azért érzékeli az ember hogy hogyan viszonyulnak hozzá.
2021. febr. 2. 21:10
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Menj el akkor pl kőművesnek vagy autószerelőnek, aztán hallgathatod a szinte kizárólag férfi kollégák szekálását, hogy miért nincs csajod vagy épp nézheted, hogy nekik van. A saját frusztráltságodat nem másokra kéne kivetíteni, egy jó munkahelyet eldobni ilyenek miatt meg nagyon nagy luxus manapság.
2021. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy jó munkahely, az előnye hogy közel van és nem megterhelő, viszont a munka és a fizetés elég gáz. Előző munkahelyemen egyedül dolgoztam szinte egész nap, hasonló helyre lenne szükségem.
2021. febr. 2. 21:15
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
3 Azt is írta a kérdező, hogy a munka se tetszik neki, és a fizetés is elég gyenge. Tehát mégse annyira jó munkahely.
2021. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem amúgy hogy bárki szekálna azzal hogy miért nincs csajom, elég rámnézni és elég egyértelmű.
2021. febr. 2. 21:19
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
"Nyilván ezt azért érzékeli az ember hogy hogyan viszonyulnak hozzá." Munkahelyen hogyan viszonyuljanak mégis hozzád a nők? Az ember dolgozni jár be, nem férfiakat pátyolgatni.
2021. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Ja persze biztosan ronda vagy, hagyjuk már, eddig bárki írta itt, hogy ronda, kiderült róla teljesen átlagos normális kinézetű.
2021. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem normális. munkahelyre dolgozni járunk, nem csajozni. Munkahelyen nem nők és férfiak vannak, nem potenciális párjelöltek vagy dugópajtik, hanem kollégák, akikkel arra a napi 8-12 órára kollegiális viszonyban állunk, hogy megfeleljünk a szerződésben foglaltaknak és elvégezzük a ránk bízott munkát.
2021. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Vesztes hozzáállás, önértékelési gondjaid vannak.
2021. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!