Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A veszprémi Valeo gyár tényleg...

A veszprémi Valeo gyár tényleg ennyire, de ennyire rossz?

Figyelt kérdés
Nemrégiben jelentkeztem egy közvetítőcég hirdetésére, veszprémi operátori munka, és ugye konkrétan megmondták, hogy csak akkor hajlandóak elárulni hogy melyik gyár az, ahova keresnek embert ott, ha felmegyek hozzájuk. Konkrétan utána kis utánajárással kiderült, hogy a Valeo cégről van szó, és egyszerűen borzasztó egy hely, és ezért nem mondják meg a közvetítők hogy oda keresnek embert. De ennyire rossz a helyzet ott?

2021. febr. 2. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Simán! Nem ismerem, de volt már szerencsém olyan gyárhoz, ami nagyon nagyon rossz volt, de még annál is rosszabb, hogy most ezt neked mondom, és te elképzeled. Hidd el, engem is úgy vettek fel oda, hogy azt sem tudtuk hova jelentkezünk.
2021. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát van benne valami.
2021. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Sofőr ismerőseim legtöbbje gyűlöli azt a helyet,többen inkább ki tiltatták magukat csak soha többé nem keljen oda menni.
2021. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 7. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt vagyok Veszprémben, ismim beajánlott egy helyre. Nem valeo.
2021. febr. 7. 17:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2021. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert :)


A valeot nem ismerem, de néha jó cégekről sem mondja meg a fejvadász, hogy melyik. Az ok egyszerű: nem akarja, hogy kikerüld és a háta mögött jelentkezz oda, mert akkor ő 0 Ft-ot kap. Engem ajánlottak már így jó még rossz helyre is, egyszer pedig két fejvadász is ugyan oda. A második lecseszett h miért nem szóltam. Mondom neki miről xD honnan tudjam, hogy ugyan az ha nem mondják meg 😂

2021. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8

Bocs, de akkor csak fejvadásszal lehet állást keresni? Olyan már nincs, hogy egyszerűen odamegyek, és a kapunál szólok, hogy állást keresek, a felvételissel szeretnék beszélni?

Vagy akkor visszaküldenek egy fejvadász céghez?

2021. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a munkáltató érdekei számítanak, és a fejvadászé, a munkavállalóé nem.
2021. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!