Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltam interjún és nagyon...

Voltam interjún és nagyon elégedettek voltak velem. Ma meg újra hirdetik ugyanazt az állást??

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy egy hét és jeleznek, ha engem választanak. De azt mondták, lehet hogy előbb is. Erre ma nézem, hogy újra hirdetve van az állás.
2021. febr. 4. 08:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Hányszor írod még ki??

Mondták,keress.

Vannak időszakosan megújuló hidetések is,automatikusan.

2021. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
A Hr-esek lényegében intézményesített szélhámosok, - a víz akadozva csordogál bármilyen terepen ahhoz képest, amilyen folyékonyan bele hazudnak nap mint nap az emberek képébe. Ennek felszámolására, megnehezítésére kötelezném törvénnyel a munkáltatókat arra, hogy a betöltött állások hirdetéseit a betöltés napján, azonnal kötelesek legyenek eltávolítani, eltávolíttatni (az állást hirdető portállal) és ezt célozná az a törvény is, hogy időhatárhoz kötött kiértesítési kötelezettséget varrnék a nyakukba - súlyos pénzbírságokkal ösztönözve a munkáltatókat, - mert inkorrekt feleslegesen bizonytalanságban tartani tömegeket azzal, hogy nem küldenek semmilyen visszajelzést a betöltésre váró munkakör státuszával kapcsolatosan a munkavállalóknak. Nem véletlenül írom, hogy kettő hetes nem lenne a politikai pályafutásom, - mert nanoperc alatt kinyíratnának valami bérgyilkossal...
2021. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Nem írtam ki ide életembe még egy darab kérdést sem! :D de ha 20 kérdést is teszek fel, nem kötelező válaszolni.


#2 hát azért is furcsa, mert kaptam szerződéstervezetet is! Érdekesnek találom, hogy akkor a HR esek miert raboljak az ember idejét?? Nem elég idő megy el azzal, hogy az ember keres, de még át is verik...

2021. febr. 4. 08:54
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha állásportálon látod, akkor az előre be lehet állítva és automatikusan megújul.
2021. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg az nem lehet, hogy több ember is fel akarnak venni erre a pozícióra? Nálunk most van ilyen munkakör.
2021. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen a professionon láttam. Akkor lehetséges, köszi a választ!
2021. febr. 4. 08:55
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak egy embert keresnek, nekem az interjún ezt mondták.
2021. febr. 4. 08:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak fent maradt az automatikus megújítás, ha már szerződés tervezetet is kaptál, emiatt ne aggódj. El lehetnek ők is havazva, nekem az éves üzemorvosit felejtették el, kb. egy hónap késéssel fogok menni.
2021. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor munkát kerestem 80 helyre is elküldtem az életrajzot volt vagy 4 hely ahova behivtak és mondtak, hogy jok a tapasztalataim szimpatikus vagyok stb a napokban hívni fognak de nem hívtak. Van ilyen, előfordul. Aztán felvettek máshova az egyik helyről meg 2 hónappal később hivtak, hogy felvesznek amikor már volt munkám.
2021. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9-re: Remélem, az utóbbinak - újabb két hónap elteltét követően - vissza jeleztél, hogy "Köszönöm, de MÁR nem élnék a lehetőséggel!" -Csak, hogy érezzék, mekkora parasztok voltak veled!
2021. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!