Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Határozatlan munkát cserélni...

Határozatlan munkát cserélni határozatlanra? Belemennél?

Figyelt kérdés
Jelenleg fizikai munkát végzek úgymond, vagyis elég nagy fizikai megterhelés számomra, kórházban dolgozom de egyetemen tanulok és volt egy állás amire beadtam a jelentkezésem. Az interjú már megvolt, határozott a szerződésük a srác szerint aki ott dolgozik ő pl 3 éve van ott. A munka könnyebb lenne, nem kellene fizikai munkát végeznem sem éjszakázni. A fizu több valamivel, de engem ez a szerződés nagyon idegesít. Nyilván lehet fel sem vesznek, de lehet így nem is baj? Így se terhes nem mernék lenni sem pedig hitelt felvenni nem tudok.

2021. febr. 4. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ne kockáztass. Nem éri meg. Két pad közé a földre ülni nem egy élmény.
2021. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

most akkor az új hely az határozott vagy határozatlan?

Határozottra nem igazán lehet alapozni, most meg pláne nem, hitel is macerás.

Azt meg továbbra sem támogatom, hogy valaki azért vetesse fel magát valahova, hogy onnan mehessen el szülni.

2021. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha határozott szerződésed van 3 évre, az szerintem teljesen korrekt, 3-5 évente amúgy is illik váltani, ha fejlődni szeretnél. Ha a pénz is jobb, és a körülmények is, akkor meg aztán végképp.
2021. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most van határozatlan, az új munka ha felvesznek lenne határozott. Nem tudom szülök -e 2 éven belül de soha nem lehet tudni. Házam még nincs így a hitel bármikor aktuális lehet. A munka jobb, a fizu jobb de a szerződéstől tartok
2021. febr. 5. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
"Nem tudom szülök -e 2 éven belül de soha nem lehet tudni." Normális ember tudja
2021. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen. Apám szokta mondani, hogy okos embernek annyi gyereket csinál amennyit akar, a buta meg amennyit tud.
2021. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!