Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelynek számít...

Milyen munkahelynek számít Nyíregyházán és környékén ahol bruttó 260 ezret fizetnek 8 óra munkáért amiből csak 4 óra munka?

Figyelt kérdés

Csak érettségim van, fél órát dolgozom fél órát pihenek igy megy el 8 óra. Pihenéskor gyakorizom mint most is. Stresszmentes és könnyü de nincs előrelépési lehetőség és nem igazán látok jobb helyeket erre.

Heti 40 óra,nincs túlóra lehetőség.


Sajnos szegény vagyok nincs lakásom.



2021. febr. 5. 09:58
1 2
 1/12 neincat ***** válasza:
87%

Figyelj, ha azt veszed, hogy ezek szerint gyakorlatilag 4 órát dolgozol egy nap, akkor 2000ft-os órabéred van

az azért nem rossz

én a helyedben a pihenő időkben tanulnék valamit, akár nyelvet is, vagy esti suliba járnék, valami olyan szakmára, ami jobban fizet, majd egy fél év-év múlva munkahelyet váltanék

könnyű munkával meg csak úgy kereshetsz jól, ha vállalkozó vagy, viszont az sem teljesen stresszmentes, főleg az elején, amíg be nem indul.

2021. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
ez álommunka.
2021. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Hát, elég karcsú. Nem azt mondom, hogy nem lehet belőle eléldegélni, de az embernek arra kellene törekednie, hogy előrébb/feljebb juthasson az életben. Na, ebből a fizuból ez nem lesz meg.


Persze, megint ha azt nézzük, hogy érettségid van csak és itt Nyíregyen dolgozol 180ezerért, akkor mégis azt lehet mondani, hogy nem a világ legrosszabb munkahelyét fogtad ki.

2021. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak 172 ezer.

Szüleimmel élek hogy maradjon minél több.

Igen de bent kell lennem munkahelyen, szoval hiaba 4 óra a munka de 8at bent kell lennem.

2021. febr. 5. 11:18
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
NYíregyházán érettségivel 8 óráért is tökéletes fizetés a 170.
2021. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Átlagosnak, egyáltalán nem rossznak. Mai napig vannak 140 ezer ft-os havi fizetések. Na az rossz. Ez nem vészes.
2021. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem nettó a 260 ezer. Én is nyíregyházán élek, kérdezni is akartam hol dolgozol ennyiért.
2021. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nettó 260 ezer Nyíregyen 8 óráért? Jó vicc.

A 100+ ismerösöm/rokonom korosztályomban stb közül nincs olyan aki 8 órában ennyit keresne Nyíregyházán vagy Szabolcs megyében.

2021. febr. 5. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Én havi nettó 240ezret keresek Nyíregyen állami szférában érettségivel. Baráti társaságomban senki nem keres 180ezer alatt (szintén többnyire csak érettségisek), sőt, én kerestem sokáig a legrosszabbul a 140ezremmel, amíg elő nem léptettek.


Tehát tapasztalatból mondom, hogy ez karcsú így, hiába pontoztok le. Meg lehet keresni, igen tudom, hogy a legtöbb melóhely bérminimumot ad, de addig kell keresni vagy teperni, amíg el nem éred a jobb fizud, mert ez a 170-valahány ezer nem lesz elég hosszútávon. Nem bántani akartalak vele, hidd el, teljesen tapasztalatból beszélek.


-#3

2021. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát a 8 órában legjobban kereső 'ismerösöm' 220 nettót keress állami szférában protekcióval került be, vagy van egy földmérő is neki is meg van az összeg viszont hátrány hogy csak 140 jelentve be és a maradék 80 zsebbe...


12 órában keresnek többet az én érettségis/szakmunkás ismeröseim is 260 körül, de az 12 óra munka és vagy több műszakos szóval, lehet pénzben előrébb vannak, de órabérben ugyanott. Csak nekem a szabadidöm fontosabb.

2021. febr. 5. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!