Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan küzdjem le a félelmemet...

Hogyan küzdjem le a félelmemet első munka miatt? 18L

Figyelt kérdés
Hétfőn lenne az első interjúm egy munka miatt ahova behívtak és szeretném ha lenne már állásom. Valamilyen összeszerelős munka de mondták, hogy van több munka is ott amire lehetőségem van ezért mindent személyesen mondana el. Hogyan nyugodjak le mielőtt elindulnék a megbeszélt helyre? Hogyan öltözzek fel ilyen hideg időben mikor kabát kell még? Miket vigyek magammal, mert ezt elfelejtettem megkérdezni de nem is mondta igazán. De kedves volt akivel beszéltem. A munka kicsit messze van de nem annyira vészes, ti hogy szoktátok meg a munkába járást ha sok az út oda tömegközlekedéssel? Táskából milyet vigyek, mert egyik táskámon van pár kitűző amit majd szeretnék hordani de interjúra félek, hogy emiatt gyerekesnek hinnének és emiatt inkább a sima fehér táskámat vinném mert ami van az rózsaszín de a fehéres igazán elegáns és utána cserélnék táskát. Remélem felvesznek, mert jól jönne ez a munka. 18L

2021. febr. 6. 22:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el fejben. "A legjobbat várd,a legjobbra számíts!"

És az önkorlátozó hiedelmeidet kérdőjelezd meg,hagyd őket az út szélén,és menj tovább nélkülük. Fogadd el,hogy amit gondolsz,és amit érzel,azért te vagy a felelős,és csak 1 dolog van,amit irányítani tudsz,az pedig a saját gondolkodásod. Ezáltal a saját hozzáállásodat,és érzelmeidet is.

2021. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Hallgass zenét, figyeld a légzésed, ezek általában használnak. :)


Normálisan öltözz fel, hogy ne fázz, és persze ne a térdnél lyukas farmered vedd fel. :D Egy elegánsabb felső és sötét nadrág bőven megteszi. Táskából szerintem most a fehér legyen. :)


Legyenek nálad az irataid, a számlaszámod, ha esetleg már szerződést is kötnétek, a végzettséget igazoló bizonyítványok, amiket kértek az állás betöltéséhez, és két toll a biztonság kedvéért. :) Meg persze alap dolgok: víz, zsepi, esetleg egy szelet csoki, vagy ilyesmi. Meg ugye maszk. :D


Biztosan mindent el fognak mondani személyesen kedvesen és türelmesen. Bátran kérdezz, az nekik is jó pont lesz, látni fogják, hogy tényleg érdekel a munka. :)


Hová jelentkeztél? :)

2021. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1.Köszii.

2.Köszii:)

nos ezt nem szeretném itt elárulni mert ez amúgy is anonim oldal és nem szeretnék sokat elárulni magmaról ha nem baj.:D.

2021. febr. 6. 23:07
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

Privátban is leírhatod, ha szeretnéd. :)

Én is hasonló helyzetben voltam, azért gondoltam, hogy hátha te is oda jelentkeztél, és akkor még többet tudok segíteni. :)

2021. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Predator spotted!!!!négy44!!!
2021. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5.ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez? O_O
2021. febr. 6. 23:59
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

4-es valamennyi eséllyel egy vadász :D

Ugye te se gondolod,hogy pont ugyanoda jelentkeztetek?Ez elég gyenge szöveg. Nem tapasztalt a 60 éves emberünk,aki friss husira vágyik. Csak egy kis infó,mielőtt elkezdesz vele csevegni.

2021. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7.nem, beszéltem vele privátban, semmi para :)

amúgy nem ugyanoda jelentkeztünk végül.:D

2021. febr. 7. 00:09
 9/23 anonim ***** válasza:
Semmi gond,nem feltételezem 100%-ban,de azért nem árt odafigyelni. Nem kell parázni,csak tisztán gondolkodni. Mik a céljaid egyébként a munkával?
2021. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Zöldségeket beszélsz, én is lány vagyok, és 23 éves. 😃

És már kiderült, hogy tényleg nem ugyanoda jelentkezett, viszont a terület stimmel, így mégis tudok mesélni róla. 😃

Tényleg csak a jószándék vezérelt, ez olyan hihetetlen?

2021. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!