Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjam azt el egy...

Hogyan mondjam azt el egy interjún, hogy egy bizonyos munkahelyemen problémák voltak a kollégákkal?

Figyelt kérdés
Hogy illik ezt megválaszolni udvariasan? A kollégáim anno drogosok voltak a munkahelyen, akik rendkívül becuccozva nyomták a melót, sőt, meló közben szünetben is tekerték és sodorták amit lehetett, és ebből fakadóan mivel ugye, ők állapotban, én meg nem, hát el kellett mennem (kirúgtak, mert az egyik drogos csókos volt, na.)

2021. febr. 7. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgoztatok, komolyan érdekel már xD
2021. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gépkezelők voltunk egy gyárban. Bár nem az összes volt drogos, de volt köztük bőven egy pár.
2021. febr. 7. 19:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
erről ne beszélj, szerintem nem fognak rákérdezni
2021. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miert szeretned elmondani az interjun? Nem kapnal erte piros pontot.
2021. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amikor kérdezik hogy xy cégtől miért jöttem el, mit mondjak? :D Mert nem tudom igazából.
2021. febr. 7. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy nem voltal elegedett a munkahellyel.
2021. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Mondd azt, hogy a koronavírus járvány miatt csökkentek a gyár megrendelései, ezért leépítés volt. Bár jó lenne tudni, milyen területen tevékenykedtél.
2021. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

- Úgy érezted már nincs benne szakmai kihívás

- Nem tetszett a munkahelyi közeg

- Költözés miatt

- Változott a munkaidő és nem tudtad vállalni


Amit leírtál attól gyakorlatilag bármi jobb, akkor is ha nem igaz. Egy állásinterjún nem mondunk ilyet, senkinek nem leszel szimpatikus ha már eleve drogosokkal és mocskolódással nyitod a beszélgetést.

2021. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért az szint, hogy becucccolva dolgoznak, és még nekik kedvez a vezetés.

Ha rákérdeznek, simán mondhatod azt, hogy rossz volt a munkahelyi környezet, ezért jöttél el. Ha esetleg még jobban bele akarnának menni, akkor megemlítheted hogy a kollégák hozzáállásával voltak gondok. Így nem is kell hazudnod, de a drogos történetet sem kerül elő.

2021. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hazudj valamit azzal kapcsolatban, ahová jelentkezel. Közelebb van a lakóhelyedhez, szeretnél váltani, vagy mások ajánlották azt a munkahelyet.


Nem ismernek téged, így nem fogják tudni megítélni, hogy amit mondasz az valós-e, s nem is biztos, hogy jól sülne el, ha elmondanád.

Azt, hogy milyen problémák voltak az előző munkahelyen szerintem jobb az előző munkahelyen hagyni.

2021. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!