Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok vagy mennétek?

Maradnátok vagy mennétek?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőttre nyúlik vissza minden, a két kollégám akivel egy irodában voltam, elkezdtek kiutálni, piszkáltak, hazugságokkal próbáltak mocskolni a főnöknél, kibeszéltek mindenkinek. Mindeut azért, mert tavaly márciusban elküldtek 50 embert, amibe ők is beleestek, én viszont maradtam. A nyáron visszavették őket, onnantól kezdve viszont elhatározták hogy kicsinálnak engem. Mindez egyszer csak kiderült, mert voltak akik borítottak mindent, messengeres bizonyítékot is mutattak, hogy mire készülnek. Nem hogy nem rúgták ki őket, de még egy enyje benyjét se kaptak, és a mai napig ott dolgoznak. Mert elvileg pályázattal vették vissza őket és x ideig alkalmazniuk kell. De szerintem ha akarnák ki tudnák rúgni őket. Nem, még nekem kellett elmennem, szinte könyörögtem a főnöknek hogy nem tudok ezek után velük együtt dolgozni. Akkor átrakott máshova, de a tüske bennem maradt hogy komolyan az a két ember ilyen aljas dolgokért nem kap semmit, és az aki nem csinált semmit, pusztán az irigységük áldozata volt, még nekem kell könyörögni hogy tegyen át máshova, mert nem bírom tovább? Azóta se tudtam ezt megemészteni, és beadtam a felmondásomat. Akkor jött a főnök hogy ne menjek el, én vagyok a legjobb embere, ad fizuemelést ha az kell csak maradjak. De én ezt akkor se tudom megemészteni, hogy azok az emberek még mindig ott dolgozhatnak ezek után.

Ti mit tennétek? Maradnátok ezek után a cégnél? Vagy elmennétek?

L/25


2021. febr. 8. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképpen nem mennék el, mert akkor elérték a céljukat. Csináld a dolgod rendesen, és próbáld meg kizárni őket.
2021. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem kell már látnod őket minden nap, akkor maradj. Mindenütt vannak és lesznek is ilyen emberek, egy új munkahely nem megoldás a piszkálások elkerülésére.

Az hogy miket csinálnak, az az ő szegénységi bizonyítványuk

2021. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék el! Felejtsd el a többieket, lépj tovább, és ne foglalkozz velük.
2021. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az "Elmegyek és kész, mert van egy probléma" a legegyszerűbb megoldás, ami által soha semmit nem fogsz megtanulni az életben. Maradj, tűrj, tanuld meg kezelni az ilyen dolgokat, és fogadd el, hogy a föld kering a nap körül, és nem mi körülöttünk. Mondj föl - és máris teljesítetted mások kívánságát. Majd ne csodálkozz ha pezsgőt bontanak, vagy még jobban rájátszanak a dolgokra ellened. Amúgy, a fél millió munkanélküli üdvözöl, nekik nincsenek ilyen opcióik.
2021. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!