Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy a munkahelyen...

Volt olyan, hogy a munkahelyen beszóltak amiatt mert nagyon betegen mentél dolgozni?

Figyelt kérdés
Náthás vagyok nagyon, maszkot hordom. De a hangomon nagyon hallatszik, és fújom is az orrom. Dolgoznom kell. De persze megy a köpködés, kis szurkálós megjegyzések, hogy miért jöttem be így stb. Erről annyit, hogy azok félnek a legjobban akik behozták a náthát az irodánkba, és tőlük kaptuk el többen is.

2021. febr. 8. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nálunk azért is szólnának ha törött kézzel, lábbal nem mennénk be
2021. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Szépen néznénk ki.
2021. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Én inkább az ellenkezőjét tapasztaltam idáig (hogy akkor is be kell menni dolgozni, ha a beled kilóg...)
2021. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nálunk is persze menni kell, csak úgy a melletted ülő jegyzi ezt meg
2021. febr. 8. 10:36
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Most a covidos időkben már sokszor az allergiásokat is kiutálják mindenhonnan. A covid előtt nem volt ennyire felfújva, ha valaki kettőt tüsszög meg háromszor köhint, pedig akkor még maszkot sem hordott senki.
2021. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Én a WCbe jártam már orrot fújni meg köhögni. Csúnyán néznek de otthon ne maradjak...
2021. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os dettó, csak amikor úgy folyik az orrod, akkor ez sem megoldás
2021. febr. 8. 10:46
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Velem csak olyan volt reggel még jól voltam és nap közben betegedtem le, még be akartam valamit fejezni valamit mielőtt elkéredzkedtem volna, de a főnök észrevette és hazaküldött, le is cseszett de megérdemeltem. Ha már reggel se voltam jól akkor soha nem mentem be, mert aljas taplóság.

Egyszerűen undorító, amikor valaki betegen megy be dolgozni és végigfertőzi az esetleg gyengébb immunrendszerű kollégákat. Az ilyet én is hazaküldeném, de ha eljátszani 2-3x akkor még fegyelmit is indítanék ellene.

2021. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#5: Én már a Covid alatt is hazaküldtem azt a beosztottamat, aki nagyon betegen jött be. Persze itt nem két tüsszentésröl, meg három orrfújásról beszélek.

De egy ember kiesése bármikor pótolható, ha a fél csapatot lefertőzi, az már nem.

Most meg... Ha egy egész egység karanténba kerül két hétre, mert egy ember nem képes a seggén maradni, az viszont már többmilliós károkat okoz a cégnek.

2021. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as neked mi volt a bajod? Nekem az influenzám jött elő így, de még meg is kértek, hogy maradjak és haza ne menjek
2021. febr. 8. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!