Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthon, vagy irodában végzett...

Otthon, vagy irodában végzett munka? Kinek melyik jött be jobban, és miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 10:33
A kérdező szavazást indított:
Otthoni
Irodai
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nyugisabb. Ügyféltámogatás, telefonon keresztül. Nem beszélnek 20-an körülöttem, nem kell vadásznom a szüneteket, ha fázom becsukom az ablakom, ha melegem van kinyitom, napi egy órával többet alhatom. Szóval csak jó a tapasztalatom.
2021. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 év iroda után megváltás a home office, szerencsére állandósítottam, így végre elköltözhettem messzebbre a várostól ami egy álom valóra váltása számomra.

Hogy miért? Magam osztom be az időm, nem kell közlekednem, nem vesz körbe 200+ ember az nyílt terű irodában, nincs állandó háttérzaj, duruzsolás, nem jönnek oda állandóan a jópofizó, beszélgetni akaró random kollégák. Sokkal produktívabb vagyok otthonról, főleg amióta van saját irodarészem kialakítva.

Egyébként én kedvelem a kollégáim, főleg a közvetlen csapatom, de minden nap beszélünk videón fél-egy órát meg havonta-kéthavonta egyszer elmegyünk valahová együtt és nekem ennyi bőven elég belőlük. Nem szeretek különösebben szocializálódni a munkahelyen, a párommal élek és nagy baráti köröm van, ők kimerítik az összes ilyen fajta igényem, munkahelyen már nincs szükségem ilyen ingerekre. A kollégáim közül sokan a falat kaparják már, hogy vissza akarnak menni az irodába, vannak, akiket pont ez a fajta rutin és szocializálódás tölt fel. Legalább nem veszem el előlük a helyet :)

2021. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a otthon jobb a jelenlegi munkahelyemen. Odafigyelést igénylő munkám van. Az iroda open office, zajos, pocsék klímafűtéssel, ráadásul napi 1,5-2 óra utazással megy el. Otthon csend van, normális fűtés, és megspórolom az utazást.
2021. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvannak mindkettőnek az előnyei és a hátrányai. Én irodában jobban szeretek dolgozni alapvetően, mert számomra jó, ha van egy tényleges reggeli rutinom, ill. nekem hiányzik most az emberekkel való interakció is. Nyilván a full home office-nak az az előnye, hogy nem kell annyit felkészülni rá (ha akarok, pizsiben, fésületlen hajjal ülök oda), nem megy el az idő utazással, közben tudok házimunkázni... ha épp van egy leállás, akkor tudok nézni Youtube-videókat.
2021. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Én jobban szeretek irodában, de azt is leginkább akkor, amikor a trécselős hadosztály nincs bent. Sokkal produktívabb vagyok, mint otthon.


Igaz nekem az iroda és panellakás között lehet csak választani. Utóbbi meg ugyanúgy zajos, összes szomszéd otthon b..ssza a rezet így még kikapcsolódni sem tudok nem hogy dolgozni.


Ha lenne egy saját kertes házam valahol nyugis helyen akkor valószínűleg ott dolgoznék szívesen.

2021. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!