Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanítók ti mit csináltok ha...

Tanítók ti mit csináltok ha délelőtt egyben van 3 lyukasórátok?

Figyelt kérdés
Napközisekre gondolok. Bennt ülök vagy kimentek? Eddig én van h hazamentem enni,bevásárolni takarítani stb,de van h fodrász belefér. Az egyik kolleganőmet megszólták h munkaidő alatt ment fodrászhoz,de azt nem tudom hogy értették. Lyukasba,vagy ezért kért helyettesítést.mert az tényleg gáz de ha van 2-3 lyukam minek üljek bennt. Adminisztráció 5perc kb. Órára otthon szoktam készülni. Ez az egy vonzó még ebben a szakmában h "szabadabb" vagy.

2021. febr. 8. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon-nagyon remélem, hogy kamu a kérdés, és igazából nem vagy tanító, mert ez az íráskultúra még egy középiskolás esetében is gáz.
2021. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az első válaszolóval. Egyébként én dolgozatot szoktam javítani, illetve óraterveket készítek, ha szükséges. Ha nincs semmi ilyesmi dolgom, akkor pedig a hobbimmal foglalkozom, vagyis írok vagy rajzolok. Mivel messze lakom a munkahelyemtől, hazamenni nem lenne érdemes, mert legfeljebb ha 10 percet tölthetnék otthon, mielőtt indulnom kéne vissza. Bevásárlás viszont néha bele szokott férni.
2021. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebben mi a gáz? Nem hivatalos levelt vagy kérelmet írtam,csak egy kérdést tettem fel hétköznapi nyelven ahogy kollegákkal egymás között is beszélünk.
2021. febr. 8. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Az benne a gáz, hogy az informális beszéd nem egyenlő az olyan szinten szar helyesírással, mint a tiéd. Én is szoktam hétköznapi nyelven beszélni az ismerőseimmel, de ettől még tudom normálisan tagolni a mondataimat, és le tudok írni helyesen olyan alapvető szavakat, mint pl. a "bent", amit következetesen rosszul írtál, vagyis nem elírás, hanem, a tudatlanságodról árulkodik. Melyik iskolában tanítasz? Két év múlva lesz elsős a legidősebb gyerekem, és nem szeretném, ha egy ilyen igénytelen és műveletlen ember tanítaná meg írni és olvasni.
2021. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Okos vagy utolsó nagyon.


Ne haragudj, de én meg veled nem találkoznék szívesen semmilyen formában, ha ilyen felszínesen gondolkozol, és meg mered magadnak engedni ezt a számonkérő primitív alja stílust.


Sokkal többet elárul rólad, mint gondolnád!


Kérdező! Sajnos nem tudok segíteni. :(

De az ilyen hányadék kommenteket nem tudom figyelmen kívül hagyni.

2021. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5.hol hányadék mikor igazuk van..?
2021. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, ha nem látod. Ez szomorú. :(


Ötös voltam.

2021. szept. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!