Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szakadjak ki a mókuskerék...

Hogy szakadjak ki a mókuskerékből, ha nem lehet sehova se menni? Annyira lefárasztott ez, hogy depresszív lettem

Figyelt kérdés
3 szakban dolgozok, annyiból áll a hét, haza jövök, alszok, megyek dolgozni. Rosszul is szoktam lenni,pánikrohamszerűség. Nem ér semmi pozitív inger. Van hobbim, van más dolog is amivel foglalkoznom kell, de csak meg akarok szűnni, nem akarok semmit. Próbálok ezen változtatni, de nem találom a megoldást.

2021. febr. 9. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonlóan éreztem magamat, aztán elkezdtem sakkozni. Nekem ez hozta el a változást.
2021. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sör.
2021. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is írja, találj ki egy új hobbit. Én is így voltam, nulla kedvem volt, de elkezdtem futni járni, sokszor még most is nehezen veszem rá magam, de mikor benne vagyok, már élvezem és teljesen feltud tölteni.
2021. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz a helyzet, de tavasztól ezt már nem fogják csinálni. Ahogy bejön a jobb idő és a napsütés, úgy fognak kiözönleni az emberek - nem fogja őket visszatartani semmi. Több millió embert nem tudnak megbüntetni.


Addig tereld el a figyelmed alkotással, új dolgok tanulásával, kultúrába meneküléssel (filmek, zene, könyvek, műsorok, koncertek, podcastek, játékok, rengeteg lehetőség van).


Fejleszd magad, kezdd el amit korábban nem tudtál. Pl. én gitározni és nyelvet tanulok, barátokkal neten tartjuk a kapcsolatot hétvégente.


Mozogj ha van rá lehetőséged, akár csak a ház körül vagy a közeli parkban. Kis kocogás vagy gyorsabb séta ha utálod a futást, de ki kell mozdulni kicsit.

2021. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretem a hobbim, most új irányba mentem, festek. Szoktam zenét hallgatni közben, el kezdtem html programozni, sorozatot nézek angolul. Tehát lenne miből meríteni, de egyszerűen nem tölt fel. Mozgás off, tegnap azt hittem összeesek, most sétáltam és le van gyengülve a lábam, ez a rendszertelen étkezésnek köszönhető.
2021. febr. 9. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5


Hát,akkor meg van egy lehetséges feladat, cél erősítsd fel magad.Menj ki az erdőbe.Ott nyugalom van,jó levegő,szép látvány és ezt a k...szott maszkot sem kell feltenni.

2021. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 whiteno ***** válasza:
60%
Keresd az élet értelmét,az hiányozhat. Nem a test vagy 😉
2021. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!