Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemre járok szakmai...

Egyetemre járok szakmai gyakorlatom van, viszont hülyeség úgy eljárni a gyakorlati helyemre, hogy egyrészt el se várnák tőlem, másrészt munkát se tudnak adni?

Figyelt kérdés

Többször is elmondták már, hogy nem várják el tőlem hogy bejárjak, mert alig van munka, az ottani munkások is bőven elegen vannak arra ami van, így meg csak úgy ott vagyok aztán ennyi javarészt. És hogy ennek így nincs értelme. Hülyeség, ha ennek ellenére mégis járok oda? Csakmert erről, hogy már többször elmondták ezt nekem hogy mennyire nem tudnak semmi munkát adni, eléggé az jön le, hogy zavarja őket a jelenlétem. Rosszat pedig nem csinálok, szerződés alapján vagyok ott egyetemi szakmai gyakorlaton mégha munka nincs is. Van ezzel valami baj, amit csinálok?

Kicsit ki akarom élvezni, hogy a gyakorlat miatt kollégiumban lakhatok, nem kell otthon döglenem, emiatt járok így is.


2021. febr. 11. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy papírozzák le, amondó vagyok.

Ha hiányszakmád van, úgyis kapsz állást, ha meg nem, akkor a (remélhetőleg létező) korábbi gyakornoki tapasztalataid lesznek a mérvadóak.

Üdv: egy majdnem végzett egyetemista

2021. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Azért a szakmai gyakorlatnak első körben nem a papírozás a lényege, hanem hogy amit elméletben tanultál az egyetemen azt ott átúltetheted a gyakorlatba. Ha már nem is tudsz effektíve dolgozni, ülj oda az ottani dolgozókhoz és figyeld hogy ők mit csinálnak (mintha te csinálnád). Ez később állásinterjún hasznos lehet
2021. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fizetést is kapsz?
2021. febr. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!