Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a kollégáim ne degradáljanak? 24/F

Figyelt kérdés

5 éve dolgozom ezen a helyen és ha valamiről kérdezik a véleményem vagy tanácsot adok valakinek, mindig van egy ember, akitől azt kapom, hogy "dehát te még csak egy gyerek vagy, majd pont rád fogok hallgatni". És ez már egy ideje így megy, nem most kezdődött.

Valamiért zavarja őket korom, sokszor elég lenézően szólnak hozzám, pedig okuk sincs, sosem szóltam senkihez sem egy rossz szót.


2021. febr. 11. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglakoz az ilyen károgókkal. Hagyd rájuk. Ügyet se vess az ilyen megnyilvánulásokra.
2021. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni. Mindig felsőbbrendűség érzésük van, ha a fiatalabb esetleg intelligensebb vagy fel mer szólalni. A figyelmen kívül hagyás a legjobb módszer. Csak csinálj mindent úgy ahogy eddig. Főleg ha kérik a véleményed.
2021. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"5 éve dolgozom ezen a helyen és ha valamiről kérdezik a véleményem vagy tanácsot adok valakinek" Ne adj tanácsot, ne válaszolj, küld a kérdezőt a "főokoshoz". Informálódjon a legbeképzeletebbtől először, aztán ha az ő válaszával elégedetelen, nos, akkor jött el a te időd...
2021. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig nyilvánosan leoltottam az ilyen én vagyok az öregebb tapasztaltabb hülyéket. Mommeg neki hogy nyilván a nagy szaktudása leállt, ha tõled kell tanács. Vagy ha nem passzol a tanácsod neki, jó hangosan: akkor meg mi a fsznak pazarlod az idõmet! Ki kell nyitni a szád,mert így csak csicska maradsz. 29/f
2021. febr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!