Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írjam be az önéletrajzomba a...

Írjam be az önéletrajzomba a horoszkópomat és egy rövid elemzést róla?

Figyelt kérdés
Pályakezdő műkörmös vagyok, most csinálok ilyent először. Én nagyon hiszek a horoszkóp tudományában, sokat tudnék róla beszélni. Hogyan viszonyulnak hozzá majd a döntéshozók szerintetek? 20L

2021. febr. 11. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
XD na ne, ez már azért elég sok(k)
2021. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
jézusom ennyire idióta ötletet...
2021. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkönnyítenéd a döntésüket az biztos
2021. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Legalább egyedi lesz a jelentkezésed. Álláskeresésnél érdemes kitűnni valamivel. Lehetőleg magad fogalmazd meg, hogy egyes vonások miben nyilvánulnak meg. Egyébként a vendégek is lehet, vevők a témára, szóval ez jó alapot szolgáltat arra, hogy visszamenjenek hozzád.
2021. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Egy volt kozmetikusom nagyon benne volt ebben a horoszkóp témában és eszméletlenül sokat mesélt nekem a különböző jellemekről, azóta én még hiszek is a dologban egy bizonyos szintig.

Na de a mai önéletrajzoknak pont az a lényege hogy lényegre törőek és professzionális hatást keltenek. Néha szokás megemlíteni a hobbikat is egy külön szekcióban ha kérik, ott esetleg feltüntetheted hogy érdeklődsz az ezotéria iránt. Viszont csak úgy odaírni magadról egy horoszkóp-elemzést hát... Szerintem azzal a lendülettel dobnák arrébb a jelentkezésed. Ha esetleg annak a szalonnak ahova jelentkezni akarsz egy olyan személy van az élen, aki ezekben a dolgokban olyan szinten hisz, hogy ez alapján válasszon alkalmazottakat, az hidd el, a születési dátumod alapján majd ezt szépen kikutatja magának.

2021. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Troll vagy, bubu.
2021. febr. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel a területtel foglalkoznál, asztrológus, stb., akkor fontos lenne talán, de így, nincs nagy értelme.
2021. febr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, élből kukáznák minden értelmes helyen...
2021. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Horoszkóp TUDOMÁNYA? Ez a két szó nem illik egy mondatba!!!
2021. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A születési dátumod gondolom rajta van, így akit ez is érdekel már ránézésre tudja. Felesleges beleírni.
2021. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!