Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem az alábbi...

Hogyan kezeljem az alábbi szituációt?

Figyelt kérdés
Van egy alkoholista drogos kollégám, aki már az a szint hogy az általános 6-ik osztályos tanuló gyerek is agyon tudja verni, agyilag pedig a 3-4. osztályon van már a hapsi. Előre szólok: nincsen empátiám és megértésem az illetővel, elintézte már nagyon rég. Tudni kell róla, hogy mivel alkesz drogos kombó, emiatt került olyan rétegekhez a faszi hogy már egyértelmű: ég a ház otthon. Csomó adóssága van, különböző szép embertől (alvilág khm) és most minden nap azon van, hogy mentse kis irháját. (Ha meghalna az ember, konkrétan nem bomlana le a teste a természetben annyira cuccos). Köztük: Információ szerzés mindenkiről mindenről, történeteket kreál másokról, meg nagy gazdagságukról, hogy most kinek-minek milyen jól megy és így tovább. Az illető mindennap azt hiszi meg azt akarja a többi emberrel elhitetni, hogy mi haverok vagyunk, hogy mi mennyire cuki pajtások meg mekkora sorstársak vagyunk - közben közünk nincsen egymáshoz -. Amúgy egyértelmű jelleggel benne van piszkos dolgokban, és mindennap úgy állítja be magát, hogy ő az élet áldozata. Munkamorál nulla persze, és ha valami nincsen készen akkor én vagyok leszidva, hogy miért nincsen kész a meló? Mivel a főnök még mindig nem hajlandó elküldeni, annak ellenére hogy több kárt csinál az ember, mint amennyi hasznot, és konkrétan a cégre nézve iszonyat káros már az egész, én meg sajnos még mindig erre a munkahelyre szorulok, mert ugye nincsen nagyon más a környezetemben, így azon kívül hogy nem ölöm meg és nem taposom el az embert, mást nem nagyon tudok tenni az illetővel. Ti Hogyan kezelnétek? Előre köszi a választ!

2021. febr. 12. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért szorulsz erre a munkahelyre?


Egyébként elég evidens a válasz, ezért sem írt még senki. Le kell szarni, törődni a saját dolgoddal. Ha a főnöknek annyira nagy baja lenne, hogy nincs kész a munka és rádhúzza, már rég kirúgott volna a francba. Szerintem 20 éves kor felett már bárkinek tudnia kéne helyén kezelni ezeket a szituációkat.

2021. febr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!