Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi csínyek? Bövebben...

Munkahelyi csínyek? Bövebben lennt.

Figyelt kérdés
Van valaki munkahelyemen, nagyon arcos, flegma, es sokat kepzel magarol, parancsolgat is mindenkinek, de a fonok valagat fenyesre nyalja. Nem vagyok vele beszelo viszonyba de a minap ismet beszolt es osszeszolalkoztunk, es eldontottem hogy vita helyett inkabb megprobalok kisebb csinyeket elsutni rajta. Tudtok mondani parat?
2021. febr. 13. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem óvoda! Felejtsd el!
2021. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Az öltözőben ha ott fürdik a meló helyen általában mindenki elől hagyja a törölközőt hogy megszáradjon és ne büdösödjön be. Na szóval ha tudod melyik a törölközője kend be hegyes erős paprikával amennyire csak tudod. Lesz meglepetés mikor el kezd égni a bőre. Hát nem beszélve a lenti dolgokról . Radiroz majd a földön mint a kutyák mikor viszket a segguk. Szép napot . Fejleményt írj majd bármit is csinálsz
2021. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Széke alá fingópárna
2021. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

2. Vagyok következő tipp ismét erős paprika vagy csili csepp a poharába vagy a pohár száját be kenni egy élmény lesz.

A 3. Ismét az öltöző. Ha lakattal zárja a szekrényét simán megér 10 db gyorskötőt rá nyomni a lakatra és utána 1 tekercs szigetelő szallagot rá tekerni még. Persze a tiszta ruhája maradjon a szekrénybe hátha ott tartja a pénzét bérletet kocsi kulcsot. El lesz vele egy darabig még leszedi.

2021. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
2. Vagyok amúgy a több tipp érdekében kéne pár infó még a melohelyedrol. Nem mindegy hogy irodai munka vagy egy gyár vagy egy lakatos üzem vagy mi ?
2021. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

xDD kettes nagyon beindult 😂😂😂

(Jó amúgy 😀)

2021. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
A lepontozások miatt . Igen is vannak olyan emberek a munkahelyeken akiket móresre kell tanítani mert a szép szó nem segít. Szólsz neki fejezze be de ő annyira nyeregben érzi magát hogy nem fog le állni. Sajnos ha nyal a főnöknek akkor be is súg rendesen. A főnökök ezt szeretik ha vannak nekik kis kutyái akik mindenkiről el mondanak mindent. Ezeknél már nem használ a szép szó. Móresre kell tanítani. Semmi rosszat nem mondtam azzal amiket írtam. Anyagi kára nem keletkezik belőle csak tudni fogja hogy nem ő a főnök. És bármilyen hihetetlen én még senkivel nem csináltam olyat amiket írtam. Egyenes ember vagyok jól végzem a munkám tudom mit csinálok úgy hogy nyugodt szívvel küldöm el a jó büdös picsába az ilyet és ha jön a főnök panaszkodni miért csináltam ész érveket tudok felhozni hogy az egy görény. Szép napot negatív pontozók. 2. Voltam ismét
2021. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy gyogyszertarnak a raktararol van szo, tehat raktari melo, nincs ottfurdes, kodosak a szekrenyek, be van kamerazva az utolso sarok is, szoval valami olyan kene amirol nem tudja hogy en voltam, de megis emlekezne ra jo sokaig. Automatizalt arukivalaszto "station"-ok vannak, tehat csak szunetre menesor, vagy wc-re kereckedeskor tudsz elmozdulni, nem amikor akarsz. ezert nehez.
2021. febr. 13. 23:25
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy börtön. Felejtsd el amiket írtam . Úgy is le buksz annak meg nincs értelme .
2021. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Marad az egyenes út . Kuld el a büdös picsába.
2021. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!