Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőri igazolványt szeretné...

Vagyonőri igazolványt szeretnék kiváltani, de nekem nincs OKJ-s végzettségem azonban elvégeztem az Adyligeti rendészeti iskolában egy tanfolyamot amiről kaptam is egy A4 tanusítványt (2014-ben) ez elég hozzá vagy kell még valami képzés mellé?

Figyelt kérdés
A tanusítványon ez szerepel: ....2012 évi CXX törvény 23§ában mmeghatározottak alapján a rendészeti feladatokat ellátó személyek és a személy- és vagyonőrök képzését követően megfelelt minősítéssel vizsgát tett.

febr. 14. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kiválthatod. Főleg, hogy most már megszűnt az OKJ, így csak rendes képzésben lehet már elvégezni. Pont úgy, ahogy te tanultad.
febr. 14. 16:11
 2/4 A kérdező kommentje:

első:

LEadtam az igénylést a rendőrségnek és azt mondják, hoyg ez nekik kevés OKJ bizonyítvány kell.

febr. 23. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez pedig nem igaz. Valamit félreértesz. Onnan tudom ezt, hogy a páromnak is van vagyonőr szakmája. Ő is pont így csinálta, mint te. Tavaly még vállalkozott vele, a rendőrségen nem volt semmi gond.
febr. 24. 06:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem viszont nem fogaadják el.

Részlet az ügyintéző leveléből:

"Sajnos ezt nem tudom elfogadni. Szakmai vizsgát igazoló bizonyítványt (kék színű OKJ) kell nekem.

Ladányi Krisztina"

Van erről hivatalos infó valahol, hogy milyen kell? Vagy hol tudok informálódni? Ami nem a rendőrség.

febr. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!