Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőri igazolványt szeretné...

Vagyonőri igazolványt szeretnék kiváltani, de nekem nincs OKJ-s végzettségem azonban elvégeztem az Adyligeti rendészeti iskolában egy tanfolyamot amiről kaptam is egy A4 tanusítványt (2014-ben) ez elég hozzá vagy kell még valami képzés mellé?

Figyelt kérdés
A tanusítványon ez szerepel: ....2012 évi CXX törvény 23§ában mmeghatározottak alapján a rendészeti feladatokat ellátó személyek és a személy- és vagyonőrök képzését követően megfelelt minősítéssel vizsgát tett.

2021. febr. 14. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kiválthatod. Főleg, hogy most már megszűnt az OKJ, így csak rendes képzésben lehet már elvégezni. Pont úgy, ahogy te tanultad.
2021. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

első:

LEadtam az igénylést a rendőrségnek és azt mondják, hoyg ez nekik kevés OKJ bizonyítvány kell.

2021. febr. 23. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez pedig nem igaz. Valamit félreértesz. Onnan tudom ezt, hogy a páromnak is van vagyonőr szakmája. Ő is pont így csinálta, mint te. Tavaly még vállalkozott vele, a rendőrségen nem volt semmi gond.
2021. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem viszont nem fogaadják el.


Részlet az ügyintéző leveléből:

"Sajnos ezt nem tudom elfogadni. Szakmai vizsgát igazoló bizonyítványt (kék színű OKJ) kell nekem.


Ladányi Krisztina"


Van erről hivatalos infó valahol, hogy milyen kell? Vagy hol tudok informálódni? Ami nem a rendőrség.

2021. febr. 25. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Január egytől kezdődő vagyonőr tanfolyamokon már nem jár kék bizonyítvány! Én most végeztem el(mondjuk én decemberben kezdtem), szóval azért tudom. Ezt ki is emelték az oktatók is, hogy mi még szerencsések vagyunk, innentől csak tanúsítvány jár. El kell fogadniuk. Az ügyintéző meg teljes hadd ne mondjam micsoda...
2021. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!