Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak vannak munkahelyi barátai?

Másnak vannak munkahelyi barátai?

Figyelt kérdés

Nekem soha nem volt munkahelyen barátom, sőt a kolegák mindig azon fáradoztak, hogy kirúgassanak :(


26/F



2021. febr. 14. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez a te hibád. Bár voltak nézeteltéréseim, míg dolgoztam, de az emberek nagyrészével nagyon jóban voltam.
2021. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem dobálózok a barát szóval.. szóval ők csak ismerősök, kikkel jól elvagyok.. viszont a baráttól, akivel megvitatom az engem nyomasztó, foglalkoztató dolgokat.. távol állnak.
2021. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nincsenek. A munkahely arra van, hogy dolgozzunk, nem arra, hogy barátkozzunk. Vannak akik másképp gondolják, állandóan hívogatnak munka után sörözni, munkán kívüli programokra. Néha-néha elmegyek, de azért senkivel sem vagyok olyanban, hogy azt barátságnak nevezzük. Én szeretem szétválasztani a magánéletet meg a munkát.
2021. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősök de nem barátok
2021. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak, én ugy gondolom legalábbis. Van akivel lehetne több is, rajtam nem múlna :D
2021. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem lett volna egy nő, de elhajtottam a flegmaságommal, mert nem lenne jó a dolog, mert tetszik, de egy munkahely egy munkahely, és nem disco, ahol ismerkedni lehet.
2021. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen vannak, szerencsere jo a csapat ahol dolgozon.Nem mondom h.mindent részletesen megbeszelúnk de azert segitjük egymast es egymassal egymás mellett dolgozunk nem ellen.

Volt hogy munkán kivül is találkoztunk páran

2021. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsennek, mert nem barátkozok. A lehető legkevesebbet árulom el magamról. Pletykás az egész cég..
2021. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!