Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy az az érzésem,...

Normális, hogy az az érzésem, hogy gőzöm sincs mit keresek a legújabb munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül könnyen vettek fel. Meghirdették, jelentkeztem, behívtak interjúra, másnap pedig felvettek mindezt 1 héten belül úgy, hogy full kezdő vagyok 3 hónap tapasztalattal és úgy, hogy 1 éve végeztem (de már azelőtt is alig volt tárgyam) tehát szakmailag kvázi már semmire nem emlékszem az egyetemről. Eltelt 1 hét a munkahelyen és úgy érzem mint akinek semmi keresnivalója nincs a tudása alapján. Tesztfelmérés se volt, ami furcsa. Mégis úgy fogadtak mint leendő munkavállaló, aki évekig ott lesz és nagy segítséget tud majd nyújtani. Persze én is ezt szeretném, de félek (és nagyon azt érzem), hogy a tudáshiányosságaim ki fognak ütközni a 3 hónap próbaidő alatt. Sajnos alapból nem vagyok az a proaktív, önálló emberke és nem tudom mi lesz majd. Kis túlzással úgy járok kelek ott, mintha azt se tudnám milyen rendezvényen vagyok és csak vakarom a fejemet.

2021. febr. 14. 16:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott vagy még, vagy már kirúgtak?
2021. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Talán nem abban a szakmában vagy, amit szeretsz csinálni. Rövidtávon tűrhető, hosszabb távon kiégéshez vezet. Engem még ott se fogadtak el ami a szakmám, és amit szeretek csinálni. Általában női kollegáim voltak, és mindig keresztbe tettek. Beírta a vevőt, hogy az ő vevője, amikor én szolgáltam ki a ruhaüzletben, és panaszkodott a nagyfőnököknél. Aztán kellett a pénz, elmentem egy zöldségesbe, ott meg azt vágták a fejemhez, hogy te mit csinálsz itt, neked irodában lenne a helyed.
2021. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!