Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Verbálisan bántalmazó, ordítoz...

Verbálisan bántalmazó, ordítozó vezetőt hol lehetne feljelenteni? Tűrhetetlen már a viselkedése. Azt hiszi a bolond, hogy neki hatalma van.

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 20:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Sehol, mivel nem torvenyellenes az, amit csinal. Lehet uj munkat keresni.
2021. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Amugy a vezeto azert vezeto, mert nagyobb a hatalma, mint a tied.
2021. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

A bunkóság sajnos nem törvényellenes, különben gödörbe kellene lőni a lakosság túlnyomó részét.


Nekem volt több ilyen ordítozó főnököm is. Az a módszerem, hogy amint ordítani kezd, leb...ok neki egyet, és közlöm, hogy felmondtam, továbbá hogy egy ilyen csicska veréb, és húzza meg magát. Egy volt, ami valami rendőrségről meg feljelentésről hebegett, de az kapott még, és megértette, hol a helye. Természetesen már nem dolgozom egyik helyen sem, de mégiscsak óriási különbség van aközött, hogy megalázva, vesztesként kullogsz el valahonnan, vagy úgy, hogy móresre tanítottad a gyökeret, és nem vagy csicskája senkinek.

2021. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%

3

De meno arc vagy! A fonok helyeben a nyakadba akasztanek egy feljelentest is + tonkre is tennem az eletedet. Nagyfiu. :)

2021. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha van a vezetőnek főnöke, akkor ott, vagy a HR-nél. Ha kicsi cég és ő az egyetlen vezető, akkor sehol. Egyik este két markos ismerősöddel megvárjátok egy sötét parkolóban és a tudtára adjátok hogy nem menő terrorizálni a beosztottakat. Aztán felmondasz és új melót keresel.
2021. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De Eszenyi ellen is összefogtak a színészek, amikor besokalltak a hisztérikus ordítozásától. Nincs joga egyik embernek megalázni a másikat. A Kádár-rendszer már véget ért. Volt egy rendszerváltás állítólag. A főnöknek nincs hatalma. Neki az a feladata, hogy szolgálja a dolgozóit. A főnöknek kellene a legalázatosabbnak lennie.
2021. febr. 14. 21:12
 7/28 anonim ***** válasza:
62%

4-es, mit cincogsz a sarokból, irigykedsz? Álmodozz nyugodtan, hogy egyszer te is jól megmutatod valakinek. Addig maradj csak a sarokban.


Kérdező, igen, volt már rá sok példa, hogy egy rossz vezetővel szemben felállt az egész cég, de azért ez elég ritka. A színházi balhét inkább nem elemezném, mert abban nagyon sok a politika és a szándékos ferdítés, nem biztos, hogy az történt, amit a média tálalt nekünk.

2021. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

7

Nem beosztottkent dolgozok, szoval ilyen problemam nem lesz. :D

2021. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A beosztás nem fogvédő, csak szólok. Láttam én már olyat is, hogy a honvédségnél egy őrnagyot terítettek be a honvédek, mert azt hitte, a parkettás csillagja mindenre feljogosítja.
2021. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Jó, én cégtulajdonos vagyok, aminek két alkalmazottja van, szóval nem lesz ilyen problémám, illetve nem szoktam ordítozni, sőt még csak parancsolgatni sem, mert nyilván a mérnököknek nem fogok belepofázni a munkájukba. De ha az alkalmazottam megütne azért, mert felemeltem a hangom, akkor ne számítson sok jóra. Nem ez a megoldás.
2021. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!