Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Verbálisan bántalmazó, ordítoz...

Verbálisan bántalmazó, ordítozó vezetőt hol lehetne feljelenteni? Tűrhetetlen már a viselkedése. Azt hiszi a bolond, hogy neki hatalma van.

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 20:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%

#7:

Jól van, te kis rétiszupermen, látjuk, hogy túlteng a tesztoszteron, de attól még senki nem fogja elhinni a meséidet. Persze, te mindenkit csakúgy következmények nélkül leütsz, persze, persze. Ilyet sztorit mindenki ki tud találni, csak attól még nem lesz igaz. Tudod, mese babbal. Te kis Igazságos Izomtibi, te. 😁

2021. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
10-es, ha nem szoktál üvöltözni és tahóskodni, akkor nyilván senki nem is fog pofán vágni. Ez egy nagyon jó stratégia, ha ki akarsz jönni az emberekkel, akár beosztottaid, akár nem.
2021. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
11-es, kompenzálunk, kompenzálunk? Igen, van, aki ki mer állni magáért. Te meg maradsz a kis pofonmágnes, aki mindig voltál. Jó szórakozást az életedhez!
2021. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
19%

12

Csak azért nem pofázok bele a munkájukba, mert mindketten IT területen szerezték a diplomájukat, nekem pedig csak egy érettségim van. Ettől függetlenül valószínűleg felemelném a hangomat, HA fel kellene emelni. Egy főnök sem ordítozik szórakozásból. Ha ehhez folyamodik, akkor ott baj van az alkalmazottakkal (veled).

2021. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14: Nana! Láttam én már főnököt, aki azért üvöltözött meg kötözködött, mert magánéleti gondjai adódtak (Azt hiszem, a felesége megcsalta vagy ilyesmi.), és a dolgozókra adta ki a feszkót.
2021. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

15

Az ilyen is megesik, ti sem tennétek másképp.

2021. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
16: Talán utoljára tinédzserkoromban csináltam olyat, hogy máson töltöttem ki a dühömet. Utólag nem vagyok rá büszke. De negyvenhez közeledve eszembe nem jutna, hogy ezt tegyem. Aki felnőttként is ilyen, az lélekben igazából gyerek maradt. És az ilyen ember nem való főnöknek. Úgyhogy nem kéne ideologizálgatni a dolgot.
2021. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
"Egy volt, ami valami rendőrségről meg feljelentésről hebegett, de az kapott még, és megértette, hol a helye" hát ezek után már duplán jelenthetett volna fel.mert ráadásul nem hogy jogtalan voltál még meg is félemlitetted nehogy rendőrségre menjen.csicska .ha lenne benned valami ész akkor szóba elküldenéd a k urva anyjába nem verekednél.retardált.remélem a féreg fajtád megszivja az ilyet.nem mindenki ijed meg két pofontól.az ugy megvan hogy jogosan üthetett volna vissza?ettől függetlenül nem volt joga visszaélni a hatalmával mint ahogy neked se ahhoz amit müveltél.
2021. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
" Igen, van, aki ki mer állni magáért. Te meg maradsz a kis pofonmágnes, aki mindig voltál" igen és az neked a kiállás hogy lepofozod?Ahelyett hogy szóba megoldanád?Ebből látszik hogy egy gyenge szar vagy mert ilyen helyzetben már erőszakot használsz.
2021. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Sehol, mivel nem torvenyellenes az, amit csinal. Lehet uj munkat keresni." lehet hogy irott törvényben nem ellenes de nincs semmiféle jogalapja rá morálisan.

"Amugy a vezeto azert vezeto, mert nagyobb a hatalma, mint a tied." attól még nincs joga visszaélni vele.az olyan amugy se vezető szóval semmi köze a válaszodnak a kérdéshez.

"A bunkóság sajnos nem törvényellenes, különben gödörbe kellene lőni a lakosság túlnyomó részét." ja hogy ha valaki bunkó azt egyből gödörbe?ez aztán arányos lenne.na az ilyen elmebetegektől meg isten ments.

2021. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!