Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt amikor a kollégáitokra...

Volt amikor a kollégáitokra voltatok utalva munkahelyre való bejáráskor?

Figyelt kérdés
Mennyire nyerő egy ilyen ráutaltság? Vagy ez annyira nem gyere be?

2021. febr. 15. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az, aki egy kollégát 1,5 évig bevittem a munkahelyünkre. (Vissza már egyedül jött.) Én ajánlottam fel, mert kiderült, hogy pár háznyira lakunk, így nem volt gond. Kérni nem kértem volna ilyen szívességet, és nem is örültem volna, ha ő dobja fel.
2021. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vélem, hogy bármiféle rá utaltság más emberre nem annyira jó. Persze alkalmanként néha ha bármi van akkor okés de állandó alkalommal nem. Ez csak az én véleményem.
2021. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mitől van ráutalva?
2021. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy munkahelyem, ahova céges busszal jártam, de pl. az év végi leltár idején rendszeresen elhúzódott a leltár, és a céges busz nem várta meg az utolsó embereket, így ilyenkor a legtovább ott maradt autóval közlekedő kolléga vitte haza a többi embert, akik szintén későn végeztek. Ez általában 1 autónyi embert jelentett, és csak ilyen eseti jellegű dolog. Rendszeresen nem volt ilyen, ha a céges buszt nem számítjuk.
2021. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont olyan már volt, hogy munkatárs felajánlotta, hogy hazavisz éjjeli műszak után, majdnem egy órát vártam rá, mire összeszedte magát - ugyanakkor végeztünk pedig, annyi idő alatt simán hazaértem volna még gyalog is, nemhogy busszal, aztán meg a város másik végében akart kitenni. Ezért járok inkább biciklivel most.
2021. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A fene megette volna, ha bárkire is rászorulnék. Nem vagyok rokkant.

Ja, és taxi sem, úgyhogy tőlem se kérjen senki ilyet.

2021. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
Valamikor 2010 előtt BKV-sztrájk volt, egy közelben lakó főnök vitt be pár napig. Engem nem zavart, szerintem alap, hogy segítünk egymásnak.
2021. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!