Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lakótársammal aki munkatársam...

Charlessheepford kérdése:

Lakótársammal aki munkatársam is osszevesztem még tavaly novemberben. Valahogy úgy érzem, hogy tudják bent mi történt. Lehet ebből valamilyen problémám bent munkahelyen, lennének jelei? Kirughatnak emiatt? Lehet jobb lenne elé mennem a dolgoknak?

Figyelt kérdés

Konkrétabban az esetről: iszogatunk és felkaptam a vizet valami kis faszsagon, nagyon durva dolgokat vágtam a fejéhez, többször mondtam neki hogy megolom, kibelezem. Fizikailag is inzultatam, kettő nagyobbat löktem rajta, de szerencsére lefogtak, így komoly baj nem történt.


Már volt egy hasonló esetem sajnos, bár az sem munkahelyen történt, de szintén munkatárssal. A volt barátnőmmel csúnyán összekaptunk, vele csak szóban és be vitte munkahelyre. A főnök pedig elbeszélgetett velem, de nem volt következménye.



2021. febr. 15. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
ha ilyen vagy, amikor iszol, akkor talán meg kéne tanulni, hol a határ. keress fel egy pszichiátert mielőtt valami komoly sérülést okozol valakinek.
2021. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, hogy az, aki tudja, hogy egy idó*a fas*kalap részegen, az minek iszik. Én a főnököd helyében kirúgnálak.

Amúgy meg ha novemberben történt az eset, azóta már eltelt három hónap. Ha akartak volna, már kirúgtak volna. Ennyit erről. Inkább ne bolygasd a múltat.

2021. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a munkaadónak ahhoz, ami otthon történik. Ha ellátod megfelelõ módon a munkád, akkor nincs gond. Ha privát dolog miatt rúgnak ki, a megfelelõ szervekhez kell fordulni. Engem pl. rúgtak ki amiatt, hogy meleg vagyok, bár a felmondáson nem az állt. Kaptam kártérítést.
2021. febr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!