Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » CNC Gépkezelő, mint betanított...

CNC Gépkezelő, mint betanított munka?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta CNC gépkezelő vagyok, de ahol én dolgozom ott ez betanított munkának számít. Fizetés az minimálbér, 120 körül keresek vele és 3 gépet kell kezelnem állandóan. Ez mennyire reális?


A cégen belül ide vettek fel, ezért csinálom ezt. Előtte soha nem csináltam hasonlót, teljesen más munkát végeztem. Nem érdekel, nem azért csinálom, hanem a pénz miatt. Egyáltalán nem illik hozzám ez a munkavégzés, távol áll tőlem érzésem szerint. Átmenetileg elmegy egy darabig. Kérdésem arra vonatkozik, hogy reális az, hogy minimálbért kapok ezért? És 3 gép? Nem túlzás? Valaki tud valami okosat mondani?



2021. febr. 15. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szakember, csak betanitott munkas, akkor azert ennyi jar. Hogy tudod igazolni a tudasod?
2021. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen tudásról beszélsz? Nekem előtte soha nem volt közöm CNC géphez. De 3 gép 1 emberre? Az mennyire helyénvaló?
2021. febr. 15. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ennél bármilyen más munkahely többet fizet, ami még talán könnyebb is...
2021. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
120? Te normâlis vagy? Húzz onnan elfele minél gyorsabban.
2021. febr. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

120.000? 200.000 alatt nem vállalunk semmi munkát. Azért kell 3 gépet mert ennyi pénzért nem talál embert.

Jó lenne tudni mi van leírva a munkaszerződésbe. Havi 120 ért törik a cnc szerszám akkor törik...


Fröccsöntőgépen vagyok. 4 hónapja próbálják megtanítani a kezelését. Nem sok sikerrel. Nem szakmám, soha nem érdekelt a fröccsöntés. A vírus miatt ide kerültem. Alig várom visszatérjek a szakmámba.

Szerintem sokan vagyunk így.

2021. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, kivéve ha nincs más munka. Sajnos sokan keresnek 200 alatt:( Főleg a keleti országrészben
2021. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak most tudtam elolvasni! Eddig 160 volt az alap keresetem, de azt ott kellett hagynom és ez jött leghamarabb. :(
2021. febr. 18. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
A keleti országrészben laksz?
2021. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!