Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A te munkahelyeden mennyire...

A te munkahelyeden mennyire jellemző a szexuális alapú munkaerő-felvétel?

Figyelt kérdés
Tehát pl. főnöknek megtetszik egy fiatal csinos csaj és felveszi egy alkalmasabb, kompetensebb jelölt helyett.

2021. febr. 16. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére értékes munkahelyeken dolgoztam, és ilyen nem volt. Ha ez volna a mérce, tudnám, FOS a hely
2021. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk volt. Mindenkit felvettek, aki hajlandó volt dolgozni, mert emberhiány volt, de a főnök a csúnya férfiakat (akik nem jelentettek neki konkurenciát), meg a csinos lányokat preferálta, velük kivételezett eléggé.
2021. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok helyen ez a mérce a hely színvonalatol fuggetlenul. Ahol megjelennek a ferfi vezetők a felvételek nagyobb aranyaban mindig a kulso dönt nem mondom h mindig de jellemző. 🙂 fiatal csinos...hogy full hulye addig nem szamít míg be nem kapja a horgot...miutan bekapta a horgot..kuka. Így megy ez.
2021. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem a főnök elég kitartóan elég sokáig próbált megfűzni, de most úgy tűnik, feladta végre. :) Érdekes, hogy sosem flörtöltem vissza, csak jó hangulatban dumáltam vele - mégis, nemrég magasabb pozit kaptam, és 1-2 hónap múlva elvileg fizuemelésem is lesz, ami miatt már most háborgásokat hallok a hátam mögött. Pedig kb. úgy öltözök, mint egy apáca, hatszor qvásabb nálam bármelyik kolléganőm, de ez van: értek ahhoz, amit csinálok, van hozzá egy elég markáns stílusom is - neki meg ez bejön, mert én legalább őszinte vagyok vele (a média világában ez kuriózum!), ezért szeret velem együtt dolgozni. Szerintem lehet, még reménykedik a lelke legmélyén abban, hogy na, majd egy kiküldetésen összejövünk, de akkor majd elirányítom páromhoz :DD
2021. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!