Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek merjek jelentkezni...

Szerintetek merjek jelentkezni egy magyar munkahelyre külföldi tapasztalatokkal?

Figyelt kérdés
Már régóta jöttem haza, és a munkakörben külföldön szereztem tapasztalatot. Egy éve vagyok itthon, eddig valahogy elmaszekoltam magam, szóval szeretnék munkába állni, azonban volt negatív tapasztalatom így, hogy külföldről hazajőve (Békeidőben, korona előtt jóval) munkába akartam volna állni, és egy cégnél nehezteltek rám emiatt interjúkor. Szóval szerintetek valljam be őszintén hogy miként, merre dolgoztam és adjam be az önéletrajzomat, vagy inkább ne? A végén azt hiszik, hogy gazdag vagyok, mert egy nyugati országban dolgoztam utoljára hivatalosan egy éve.

2021. febr. 16. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele! Hajrá! Egyszer élünk! Sok sikert hozzá!
2021. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit veszíthetsz?
2021. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Itt nem arról van szó hogy gazdagnak hisznek, hanem hogy nem tudnak veled komolyabban számolni, mivel már dolgoztál külföldön, olyan pénzért amit itt nem tudnak számodra biztosítani, gyakorlatilag mi a gari rá hogy nem mész el megint?
2021. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csóró vagyok, és lett egy betegségem, ami akadályozza hogy elmenjek és újból csináljam ezt a szakmát odakint, de valóban igazad van. Nem tudom ezt hogyan kéne megoldanom 3-as.
2021. febr. 16. 23:59
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem semmi nem gondom nem volt az interjún ezzel. Előtte 1 percet sem dolgoztam itthon.


Viszont a munkahelyi légkörrel meg a kultúrával, na azzal viszont nekem van bajom...

2021. febr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy hogy határozottan kijelented hogy itt tervezel magyarországon (még ha nem is) és csak kalandvágyból voltál kint.
2021. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!