Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » El mondanátok az utolsó napon...

El mondanátok az utolsó napon mi folyik a munkahelyen a vezetőségnek?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen. Voltak hozzám reményeik elmondásuk szerint a feljebb lépéssel kapcsolatban viszont váltok. A munkahelyem egy idősek otthona, mindennapi a lopás a nővérek részéről a lakók dolgait hazaviszik, nem osztják ki az ételt nekik stb. illetve folyton piszkálják egymást ami nem bírható hosszútávon. Igazából pont akik lopnak ők vannak jóba a feletteseinkkel. Elmondjam vagy hagyjam a fenébe mert én már úgyis eljövök onnan?

2021. febr. 17. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Ne légy spicli.
2021. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el. Szegény idősek. Segíts rajtuk
2021. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Sokat segíthetsz az ott maradtakon.
2021. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked már úgy is mindegy, mond el, leplezd le a lopósokat.
2021. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú dolog, de sajnos mindenhol ez van - idősek otthona, kórház, közoktatás. Nagyon naív és fiatal lehetsz, ha a szakmádban, vagy hasonló helyen akarsz dolgozni, akkor ezt vagy elfogadod és jobban viselkedsz náluk, esetleg a magad módján megpróbálod helyrehozni mások sz.métségeit, vagy válts, hogy ne is lásd. Van az a mondás, hogy fejétől bűzlik a hal... a vezető is feltételezem megjárta a ranglétrát, tehát valószínüleg tökéletesen tisztában van azzal, mit csinálnak a nővérek. Sajnos.
2021. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös véleményét osztva én elmondanám a fönökségnek, mi zajlik, többek között azért is, hogy tiszta lelkiismerettel tudjak majd visszagondolni erre a pillanatra.
2021. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
El kell mondani.Szegény idősek...Pofám leszakad az ilyenektől
2021. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek mert tényleg a fejétől bűzlik az intézmény. A főnővérek nagyon bunkók és a lopós kolléganőimet előre tájékoztatják, hogy táska és szekrény vizit lesz így soha nem fogja őket elkapni a főnökasszony. Tudom amit elmondok, mindent megfognak tudni azok az utálatos főnővérek akik semmibe vettek minket ápolókat.
2021. febr. 17. 16:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Mivel a lakóhelyemen van ez a már kb volt munkahelyem így mindenki ismer biztos összefogok futni velük, habár ha név szerint nem is de talán tényleg érdemes lenne legalább az idősek érdekében egy két dologról beszélni.
2021. febr. 17. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Elmondtam, de nem az utolsó napon.
2021. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!