Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkádban az irigylèsre...

Mi a munkádban az irigylèsre mèltó? Mi az, ami miatt az emberek nem tudnak elmenni melletted? Megbabonàzod őket, foglyul ejted, de valamiért nem követnèk az utadat. Mièrt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hogy stresszmentes. A kérdés többit részét egyáltalán nem érteni, lenni buta magyar munkavallalo😜😂😂😂
2021. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senkit sem banonàzok meg. Egyszerű én teszem a dolgom. Egészségügyi dolgozó vagyok. Azért lettem az, mert segíteni akartam. Nos, felmondtam. Én is ember vagyok.
2021. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első kérdésedre a válasz: sajnos semmi. A többi kérdés hogy jön ide, mire gondolsz?
2021. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mi a munkádban az irigylèsre mèltó?": elvileg az, hogy segíthetek az emberek gondjainak a megoldásán... De ez idővel igencsak átcsap követelőzésbe;

"Mi az, ami miatt az emberek nem tudnak elmenni melletted?": Van, akinek komoly segítségre van szüksége, így tudja, hogy nálam/nálunk tud (ha nem is maximálisan, de valamennyi) segítséget találni. A másik része viszont a beszólás, a bunkózást nem tudja szó nélkül hagyni...;

"Megbabonàzod őket, foglyul ejted, de valamiért nem követnèk az utadat. Mièrt?": mert úgy gondolják, ők tudják a tutit, meg tudják oldani a problémájukat.

2021. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Irigylésre méltó, hogy kényelmes, szabad az időbeosztásom, azt csinálom, amit szeretek (embereknek segítek előrelépni az életükben).


Van, akit megbabonázok, és van, akit nem. Nincs olyan, ami mindenkinek tetszene, vagy szüksége volna rá.


Miért nem követnék az utamat? Mert ez az én utam. :) Meg néhány hozzám hasonló emberé. Mások pedig mást csinálnak szívesebben.

2021. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irigylésre méltó, hogy gyárban dolgozok gépkezelőként tiszta, kényelmes munkakörnyezetben jó munkatársakkal és nettó 450 ezret viszek haza havonta, amivel könnyen megteremtem az anyagi biztonságot a családomnak.
2021. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!