Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy találjak a lakásomhoz...

Hogy találjak a lakásomhoz közel munkahelyet ahol lehet ülőmunkát végezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkát keresek nem sok sikerrel.

Legtöbb munkahely nagyon messze volt ahova én nem tudnék beérni, főleg ha reggel 6 órás vagy 5:30-as kezdések vannak mindenhol általában és 1 és fél órás utakkal nehézkes lenne nekem, mert többször teszteltem és épphogy beérnék ezért necces ilyen messzi utakat elvállalni.

Oldalakon kevés munka van a kerületemben sajnos.

Sok helyre jelentkeztem de nem nagyon van munka.

Van egy általánosom és egy szakmunkás bizonyítványom.

Az álmom igazából, hogy ülőmunkát vállaljak de gondolom egy szakmunkás ilyet nehezen talál, ezek inkább irodai munkák nem, vagy van más amihez ülni kell?

Egész életemben csak állómunkát csináltam amibe belefáradtam és szeretnék ülőmunkát is kipróbálni.

Szerintetek van esélyem ilyen munkát találni ami viszonylag közel van és ülő munka?

Leginkább betanított munkákat nézek, gépkezelők, csomagoló, egyszerű megtanulható munkák amikhez nem várnak el érettségit.

Ti tudtok esetleg ilyen munkát Budapesten?

Bárhol kerestem eddig mind álló munka volt, nagy szerencsém lenne ha találnék valahol ülő munkát, mert nagyon nem szoktam bírni az állást napi 8 órában főleg hogy párszor ájulás közeli állapotban vagyok és már kezd sárgulni a látóterem de mindig kibírom.

Ezért is lenne jó ülőmunkában.

Esetleg valami ötlet, hol keressek ilyen munkákat ha van egyáltalán?



2021. febr. 17. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit át kellene értékelni a dolgokat. Mert ha annyi a szempont a munkával szemben, hogy a segged hozzáérjen valamihez, akkor máshogy kell keresni. Be kell állni egy gyárba operátornak 1/2/3/4 műszakos munkarendbe aztán kész.
2021. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11.ember látom nem figyelsz..

3 ,4 muszakost nem tudok vállalni bármennyire fenyegetne az éhhalál---

Egyszerűen nincs ilyen a közeleben és ahol van oda nem érnék be időben főleg mert a legtöbb nagyon korán kezd reggel.

1 vagy 2 műszak meg csoda ha van valahol gyárban főleg...

2021. febr. 18. 16:11
 13/14 anonim ***** válasza:

DE figyelek, csak be kell látni, hogy az elvárások túl nagyok, képzeltenül, túl nagy elvárásokkal, releváns, érdemi tapasztalatok nélkül valahol kompromisszumot kell kötni. Legyen az a távolság, a munkarend, vagy éppen a munka jellege.

Egyébként több helyen van 1 vagy 2 műszakos munkarend, nem csak 3 meg 4. Be kell adni a jelentkezéseket, ahol nem egyértelmű és kész.


#11

2021. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt tegnap is feltetted, és elmondtuk, hogy semmi esélyed ezzel a hozzáállással, mondtunk vagy 20-féle lehetőséget, remélem holnap is felteszed ezt a kérdést.

Nem értesz semmihez, de válogatsz. Mire fel?

2021. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!