Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy kollégám máshogy viselkedi...

Egy kollégám máshogy viselkedik velem, eddig nyitott, kedves volt, mostanában viszont olyan mintha zavarban lenne,alig néz rám ha beszélünk meg ilyenek.?

Figyelt kérdés
Néhány hétig nem találkoztunk, és tény hogy nagyon tetszik nekem, de véletlenül sem mutatom felé, miért van párja. Senkitől nem tudatta meg, mert nem mondtam el senkinek. Miért változhatott így meg?
2021. febr. 18. 10:47
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
64%

Most azt várod, írjuk azt, mert tetszel neki?

Jó:-azért ilyen, mert tetszel neki!

Vagy: beköpött téged valamiért a főnöknél, kibeszélt téged, amikor nem találkoztatok, megtudott valamit, ami nem igaz, és pikkel rád.

2021. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem várok ilyesmit, nem is értem miért írtad ezt, jesszus.

A beköpött meg a pikkel rám az kizárva. De másik kettő mondjuk lehet, mert a váltóm elég nagy szarkeverő.

2021. febr. 18. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Gondolom a kollégád ellentétes nemű veled. Ha van párja, akkor szerinted tisztességes dolog vele kikezdened? Szerintem tudod, hogy nem. Vagy a második akarsz lenni az életében?


Szerintem érdeklődj másfelé. Ha meg nem vagy benne biztos, hogy a váltód megbízható, akkor ne monddj el nekit semmit sem a dolgaidról.


Van sok egyedüllévő és korban hozzád illő ember a Földön! Ne aggódj, lesz házastársad!

2021. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És egy év után sem változott a helyzet?


Lehet attól jött zavarba, hogy látja rajtad, hogy odavagy érte. Vagy nincs is zavarban, csak le akar rázni.

2022. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki de szégyelli magát érte!
2023. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!