Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális hogy nem tudok...

Normális hogy nem tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Nem tudok elhelyezkedni, pályakezdő 22 éves fiatal vagyok, de akárhova küldöm el az önéletrajzom, nagyban tesznek rá és legtöbb helyen az a baj hogy pályakezdő vagyok, de kérdem én mégis hogy legyen tapasztalat ha senki nem alkalmaz. Kész vicc ez a helyzet. Fél éve várom várom a munkát a szakmában, semmi megkeresés ezen indokok miatt...!


Végzettségeim:

-) Érettségi

-) Gépi Forgácsoló

-) Cnc Gépkezelő

-) Cad Cam informatikus



Más is jár/járt így?


22/F



2021. febr. 18. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
KÖzvetítőkhöz nem regisztráltál még? Fejvadászok, munkaerőkölcsönzők, stb.
2021. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Pedig ezzel azt mondjak konnyu elhelyezkedni, tele vannak az allaskereso portalok vele, probalkozz tovabb. Szerintem nagyobb cegekhez add be, ahol nem egyedul leszel, es tudnak segiteni az elso idokben. De lehet nem is az a baj, hogy palyakezdo vagy, csak rafogjak.

Oneletrajzod jol meg van irva, osszeszedett, atlhathato? Csatolj melle egy kis formalis "bemutatkozo" levelet, hogy mennyire erdekel a munka, precizen, megbithatoan dolgoznal, kuldj regebbi vagy vizsga munkaidrol kepet, hatha felfigyelnek ra.

2021. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hozzánk biztos jöhetnél. Merre laksz?
2021. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2021. febr. 18. 17:57
 5/8 anonim válasza:
81%

En okjs képzésen végeztem a forgácsolót is és a cnct is. 1 hétre rá lett munkám. Nemtudom hol laksz, de nagyobb városokban biztosan van lehetőség.

Annyi a lényeg, hogy elsőre valami egyszerűbb lehetőséget kell keresni.

Első helyemen csak darabot kellett cserélni, lapkát cserélni, meg mérni a kész munkadarabot. Ott le dolgoztam másfél évet, közbe tanultam, érdeklődtem a nagyobb tudású kollegaktol, aztán mindig rám bíztak újabb feladatokat.

Most már önállóan programozok egyedi gyártásban és szeretem.

Ez sajnos nem olyan szakma ami azonnal jól fizet szerintem 😉

Kiartast ✌️

2021. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a munkahely Budapesttől 120 km-re van, és a bérek se érik el a pesti átlagot, így nem adok elérhetőséget.
2021. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok jelenleg pályakezdőként elhelyezkedni.

23/L

2021. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdező! Azóta találtál munkát?
márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!