Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én érzem így, hogy a...

Csak én érzem így, hogy a cégeknek van pénze, van megrendelése, és nem akarnak senkit és semmit felvenni, csak hirdetik és interjúztatnak?

Figyelt kérdés
Tehát hogy már meg van az ember, le van zsírozva haver-testvér, de így is behívnak embereket munkahelyekre, abban a reményben hogy fel lesznek véve, alkalmazva lesznek a jövőben?

2021. febr. 19. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ahol én dolgoztam eddig, tavaly építettek új parkolót, bővítette a részlegeit, új részlegek épülnek, a mi részegünkön is hangoztatják, hogy új gépek lesznek, de éppen most küldött el egy csomó embert, mert létszámleépítést tart...


Vhogy mindig is az volt ilyen válsághelyzetben, hogy azok a kva gépek kellenek, de a melóst aki a gépet hajtja, pénzt termel, azt simán kirakja az utcára...

2021. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eltudom képzelni.

A húgom párjával is ez a helyzet, folyamatosan interjúkra hívják de sehova nem veszik fel, pedig mérnök.

2021. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!