Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég nem hajlandó...

Ha egy cég nem hajlandó e-mailezés során elárulni, hogy mennyi a bérezés, és azt írják, hogy egyelőre nem szükség az álláshoz tartozó végzettség, akkor utazzak 110km-t Budapestre emiatt?

Figyelt kérdés

Ráadásul a HR-es hölgy egy idő után elkezdett tegezni engem, és nyelvtani hibával is írt.


Illetve még az érdekelne, hogy utána lehet nézni annak hogy egy cég mennyire korrekt, megbízható? Ti mennétek így? Végzettség ha szükséges lesz hozzá idővel, akkkor gondolom jól megszívom. Mindenképpen Budapestre, vagy környékére szeretnék költözni elérhetőbb távolságba.


Cisco hálózat üzemeltetés.



2021. febr. 20. 08:13
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Szakács szakmám, és targonca OKJ-m van érettségi mellett.
2021. febr. 20. 08:14
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha felvesznek végzettség nélkül, akkor nem szükséges hozzá, be fognak tanítani. Ha később a munkakör mégis megköveteli, akkor be szoktak iskolázni hozzá, amit vállalnod kell. Ha nem vállalod akkor sem mindig küldenek el, hanem kaphatsz más pozíciót. Én mennék a helyedben, ha úgyis költözni akarsz, akkor helyből váltani is könnyebb lesz. Ha jelenleg nincs állásod, akkor a maximum amit veszíthetsz az az útiköltség. Hajrá, sok sikert.
2021. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Mind meg nekik, mi a helyzet. Egy barátom már utazott, aztán kiderült, hogy kelle xtra végzettség, amit nem írtak bele az álláshirdetésbe. Kb 20 másodperces volt az interjú.
2021. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Fel kell őket hívni.
2021. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Jelenleg van állásom, vontatóvezető vagyok egy gyárban. Semmiképp se hajlandóak elárulni azt ami a legfontosabb lenne...


Mennyire nehéz ez a hálózat üzemeltetés?

2021. febr. 20. 08:56
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

"...egyelőre nem szükség az álláshoz tartozó végzettség..."


Ilyenkor adják a minimálbért és ha nagyon szerencsés vagy, akkor nem a 4-6 órást.

Budapesten szakácsként és targoncavezetőként is el tudsz helyezkedni, nem kell ez neked!

2021. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Kedves hatos!


Megkérdezhetem hogy lehet utána járni, hogy egy cég valóban korrekt-e?

2021. febr. 20. 09:27
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Glassdooron nincs róluk vélemény? Esetleg tékozló homàron?
2021. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

#7

Kérdező!


A kérdésedre valójában 2 válasz van.

A cégről hivatalosan ilyen formában tudsz információkhoz jutni (E-cégjegyzék):

[link]


Viszont arról, hogy mennyire korrektek (fizetés, juttatások, szabadságolás, stb.) arról csak az ott dolgozóktól, ami nem egyszerű és erről ötletem sincs. A kapujukban mégsem állhatsz és nem faggatódzhatsz a kijövőktől.

2021. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Linkedinre ha felregisztralsz és megkeresed a céget, akkor látszik, hogy van-e ott ismerősöd.
2021. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!