Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha akarna tőlem vmit akkor...

Ha akarna tőlem vmit akkor már idejött volna hozzám, ugye?

Figyelt kérdés
Egy légtérben dolgozunk de nem vagyunk kollégák. Amióta itt vagyok, néhány hónapja, folyton bámul, de olyan igézően. Néha köszönünk egymásnak, néha nem. Aztán minden környező lánnyal beszél kivéve engem. Jól gondolom, hogy nem akar tőlem semmit valójában?Bár már meguntam ezt a nézelősdit.
2021. febr. 20. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Várj mindjárt megkérdezem tőle.
2021. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják mindig, hogy figyeld meg hogy viselkedik más lányokkal. Veled abszolút máshogy viselkedik ez tény. Viszont ki tudja, hogy miért. Másokat is szokott igézően nézni? Meg miért nem köszöntök egymásnak mindig?
2021. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még a legbet.ojibb pasi is odamegy, ha tetszik neki a nő. Pláne, ha a többiekhez oda tud menni. Lehet, hogy csak nem akar tolakodó lenni, mert még viszonylag új vagy, nem ismer.

Ne gondold túl inkább.

2021. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!