Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjak ki 8 órát az új...

Hogy bírjak ki 8 órát az új munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz az interjúm és ha sikerül akkor 8 órában fogok dolgozni rendes bejelentett állásban ami 8-4-ig tartana.

Korábban dolgoztam 2 műszakban is, majdnem elvállaltam 3 műszakot míg le nem beszéltek.

Utoljára szó szerint 1 éve dolgoztam valamit rendesen napi szinten, mert eddig nem tudtam elhelyezkedni és nagyon depressziós is lettem sőt szorongok minden jelentéktelen dolgon. Emberektől is félek mert kiközösítettek és piszkáltak végig suliban majdnem, talán csak 3 évet tudtam úgy sulizni, hogy ne legyen semmi ilyen.

Szóval 1 évig lustálkodtam, feküdtem egész nap és depresszióba is kerültem.

Ez csak 1 műszak lenne, de az időtartama miatt kicsit soknak érzem, végülis kevesebb mint 1 órát kéne utaznom oda így az nem vészes, csak még nem voltam ilyen beosztásban, hétvégém szabad lenne.

Sőt 1 évig semmi kapcsolatom nem volt szinte senkivel, így rettenetesen félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni a kollégák közé, klikkek lesznek és egyedül maradok meg ezek.

Pedig a munka amit mondtak olyan amit szívesen csinálnék és könnyű tehát nem kell emberekkel se nagyon foglalkoznom csak a kollégákkal a napi szó váltás talán, de az is nekem bőven elég.

Szóval ez nekem úgymond ilyen álom munka lenne, de világ életemben utáltam dolgozni, ezért is sokszor halogattam a munkába állást, de most már nem tudom semmivel sajnos és pénzem sincs már.

Családnak is tartozok, szóval sok teher van rajtam.

Szóval interjúra elmerek menni, mert azt megszoktam csak félek belekezdeni ebbe az egész új dolgozó életbe. Sulis élet egészen más volt.

Örülnék viszont ha felvennének, mert szeretnék végre valamit csinálni de taszít nagyon a gondolat, hogy állandóan dolgoznom kell.

Mi tévő legyek? Hogy bírjak ki majd 8 órát?

Mivel tereljem el a gondolataimat?

Régen mindig néztem az időt a munkahelyemen hogy mikor lesz már x óra de nagyon lassan telt, akkor még volt hova mennem utána suliba azért vártam hogy vége legyen, de most csak a munka maradt és ettől félek a legjobban.21 L



2021. febr. 21. 14:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%
Más 12 órázik. Hisztis p...
2021. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1.Oké...
2021. febr. 21. 14:26
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Jót fog tenni neked egy kis kimozdulás, egy év alatt bárki befordulna otthon. Pont arra van szükséged, hogy végre emberek közé menj.
2021. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

3.Köszönöm!:)

Tényleg kell egy kis mozgás meg az, hogy úgy valamit azért csináljak naponta.

2021. febr. 21. 14:29
 5/33 anonim ***** válasza:
45%
Mélységesen szégyellem, hogy ehhez az életképtelen generációhoz tartozom. Hajnal 3-kor kelek és este 7-8 között érek haza. Most én is hisztizzek? 20/F
2021. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

5.Sajnálom nem hisztinek szántam.

csak erősen félek a változásoktól és tanácsokat szerettem volna.

meg szociális fóbiám van és emiatt is van ez nekem.

Nem akartam megsérteni senkit.

Azt hittem ezen az oldalon kapok majd tanácsokat vagy ötleteket de itt nagyon nem úgy néz ki a dolog..:(

2021. febr. 21. 14:34
 7/33 anonim ***** válasza:
57%
#5 hát te sem vagy normális mit ne mondjak...
2021. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
25%
Én nem bírnám. Minden nap 8 óra... Borzalmas. Gyakorlatilag elmegy az egész napod. Összevissza eszel, semmit nem tudsz elintézni, semmihez nincs kedved... Áhhh tudod ki menne oda... 😀 Max az ilyen rászorultak, családosok, meg akik telis-tele vannak Providenttel 😀
2021. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%
Arany husom, ha egyszer nem fog eltartani apuanyu, akkor sajnos muszáj lesz menni dolgozni, a kenyér nem terem a fán. Nem utálok dolgozni, de nyilván heverészni és sorozatot nézni jobban szeret mindenki.
2021. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
54%
Az én első melóhelyemen heti 6 napot dolgoztam, 3 műszakban és 8 órában..nem volt valami vészes, de szerintem azért mert még fiatal vagyok. 22/F
2021. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!